تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 2624 تاریخ انتشار : 17 آذر 1396

صدای پول: مدیرعامل بانک شهر از همکاری این بانک با اگزیم بانک مجارستان برای تامین مالی تولید مشترک اتوبوس‌های درون شهری در ایران خبر داد.

به گزارش صدای پول به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمد پورزرندی با اشاره به تفاهم صورت گرفته درنخستین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران ومجارستان، گفت: بر اساس این تفاهم نامه و با حمایت اگزیم بانک مجارستان در تامین مالی و سرمایه گذاری این پروژه، تولید مشترک اتوبوس های ایکاروس در ایران با استفاده از توانمندی تولیدکنندگان توانمند داخلی انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: بر این اساس، تولید مشترک یکهزار دستگاه اتوبوس درون شهری با همکاری خودروسازان داخلی و گروه توسعه و معادن شهر (هولدینگ وابسته به بانک شهر) طی مدت سه سال، از برنامه‌هایی است که در این تفاهم نامه در دستور کار قرار گرفته است. مدیرعامل بانک شهر با اشاره به اهمیت این موضوع خاطر نشان کرد: دولت مجارستان و شرکت ایکاروس برای سرمایه گذاری بلندمدت در تولید مشترک اتوبوس‌های درون شهری در ایران، عزم جدی دارند و بانک شهر نیز این آمادگی را دارد تا تا با انتقال تکنولوژی و تولید مشترک، توسط این شرکت که یکی از پرسابقه‌ترین شرکت‌های تولید کننده اتوبوس در جهان است، به تولید اتوبوس‌های درون شهری بپردازد.

پورزرندی با تاکید بر اهمیت توسعه حمل و نقل عمومی در کلانشهرها گفت: امکانات و دانش بالای فنی و توانمندی‌های تولیدی در شرکت های خودروساز داخلی این امکان را ایجاد می‌کند تا از طریق تامین فاینانس این پروژه که توسط اگزیم بانک مجارستان و با تامین مالی ۸۵ درصد بهای فروش اتوبوس‌های شهری با بازپرداخت پنج تا ده ساله صورت خواهد پذیرفت ، این تولید مشترک صورت پذیرد.

Twitter Google+ Facebook
298 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها