تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 108972 تاریخ انتشار : 25 بهمن 1402

جمعی از مدیران ، معاونان و سرپرستان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برای رفع مغایرت های حوزه محیط زیست از بخش های مختلف شرکت بازدید کرده و مشکلات را مورد ارزیابی قرار دادند.

به گزارش  صدای پول به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران،؛ جمعی از مدیران ، معاونان و سرپرستان شرکت در بازدید vipاز اقدامات صورت گرفته حضور یافته و مغایرت های محیط زیستی را پایش و ارزیابی کردند.

در ابتدا کارخانه گندله سازی مورد بازدید قرار گرفت و پس از بررسی موارد HSE در مورد کارخانه،  اقدامات صورت گرفته در خصوص خرید و نصب آنالایزر دودکش گندله سازی و احداث شبکه فاضلاب گندله سازی بررسی شد. در ادامه قرار شد مشاور گندله سازی شرح خدمات سیستم تصفیه فاضلاب را تهیه و نسبت به تسریع در روند خرید و احداث آن با توجه به تعهد شرکت به سازمان حفاظت محیط زیست، اقدام کند.
همچنین از سیستم جمع آوری تصفیه فاضلاب فرآوری و خردایش بازدید به عمل آمد و مقرر شد واحد انرژی با همکاری واحد ساختمانی نسبت به راه اندازی سیستم فاضلاب و جمع آوری انبار موقت واحد ساختمانی در محل سیستم فاضلاب مذکور اقدام کند.
سپس بازدید از دپوهای کنسانتره انجام و مقرر شد واحد عمرانی و بازرگانی ضمن تهیه دیوار بادشکن جهت جلوگیری از بادبردگی کنسانتره اقدام کند و واحد تولید نیز مالچ پاشی منظم را در دستور کار خود قرار دهد.
در بازدید از مجموعه خردایش، hpgr و پرعیار سازی نیز پس از بیان مشکلات موجود در نصب سیستم کنترل غبار، قرار شد معاونت طرح ها و پروژه ها در اسرع وقت نسبت به تهیه شرح خدمات و پیگیری انعقاد قراردادها اقدامات لازم را انجام دهد. در پایان از مجموعه پر عیار سازی شرکت های پیمانکار نظیر گوهران چغارت و معدنچیان بازدید و کلیه مغایرت های HSE به خصوص موارد محیط زیستی رفع و گزارش آن به واحد های زیر ربط اعلام شد.

Twitter Google+ Facebook
7 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها