تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 98835 تاریخ انتشار : 18 خرداد 1402

در پانزدهمین  نمایشگاه صنعت مالی(بورس، بانک و بیمه) از صندوق تضمین اصل سرمایه(گارانتی)تامین سرمایه دماوند با حضور مدیرعامل فرابورس ایران و عضو هیات مدیره بورس تهران رونمایی شد.

این صندوق‌ شنبه آینده در بازار سرمایه عرضه اولیه می‌شود و حداقل سرمایه آن ۱۵۰ میلیارد و حداکثر ۷۵۰ میلیارد تومان است.

صبح امروز، پنجشنبه ۱۸ خردادماه، مراسم رونمایی از صندوق تضمین اصل بازار با نماد گارانتی در غرفه تامین سرمایه دماوند با حضور محمدعلی شیرازی، مدیرعامل شرکت فرابورس ایران و میثم فدایی واحد، مدیرعامل تامین سرمایه دماوند برگزار شد.
به گزارش صدای پول ، در این مراسم که در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی ایران (فاینکس ۲۰۲۳) برگزار شد، محمد علی شیرازی، مدیرعامل شرکت فرابورس، اظهار کرد: با وجود صندوق‌های مختلف و متناسب با سلایق سرمایه‌گذاران در بازار سرمایه، میزان ریسک سرمایه‌گذاری افراد و شرکت‌ها کاهش می‌یابد.
در ادامه این مراسم، میثم فدایی واحد، مدیرعامل تامین سرمایه دماوند کع صندوق تضمین اصل بازار با نماد گارانتی را معرفی کرده است، گفت: موافقت اصولی این صندوق که در دسته صندوق‌های مختلط قرار دارد، در نیمه شهریور سال گذشته صادر شده بود.
وی افزود: صندوق تضمین اصل بازار با نماد گارانتی، در خردادماه امسال ثبت و محوز فعالیت آن از سوی شرکت فرابورس ایران صادر شد. صندوق گارانتی، یکی از صندوق‌ها با تضمین اصل است که پذیره‌نویسی آن از روز شنبه، ۲۰ خردادماه در بازار فرابورس آغاز می‌شود.
مهدی صالحی، مدیر مهندسی مالی و ریسک تامین سرمایه دماوند نیز در ادامه این مراسم، توضیحاتی ارایه داد و گفت: بخش مدیریت ریسک دماوند، مدیریت صندوق تضمین اصل را بر عهده دارد.
وی سرمایه ثبت شده این صندوق را ۱۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: در صورت استقبال فعالان بازار از پذیره‌نویسی این صندوق، سرمایه آن تا مبلغ ۷۵۰ میلیارد تومان قابلیت افزایش دارد.
در ادامه این نشست، میلاد فروغی، مدیرعامل گروه مالی غدیر، با اشاره به سابقه تامین سرمایه دماوند در بازار سرمایه، تصریح کرد: دماوند، جزو جدیدترین شرکت‌های تامین سرمایه است که در سال ۱۳۹۸ تاسیس شد و طی همین چند سال توانست مسیر رشد و توسعه خوبی را در رقابت با رقبای بزرگ ادامه دهد.

گزارشگر:نسیم نجفی

Twitter Google+ Facebook
108 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها