تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 95476 تاریخ انتشار : 8 اسفند 1401

رئیس هیئت ‌مدیره به همراه دبیرشورای سیاست‌گذاری فرهنگی بانک دی با خانواده معزز چهار شهید شهرستان دماوند دیدار کردند.

به گزارش صدای پول ، سید محمود احمدی رئیس هیئت‌مدیره بانک دی در دیدار با خانواده شهیدان «مجتبی کاکل قمی»، «مسعود حاجی رضا کدخدا»، «مظاهر حبیبی» و «ناصر و صادق صدیفی»، با تاکید بر این که امنیت امروز ایران اسلامی، مدیون خون شهداست، گفت: شهدا و خانواده‌های معزز آن‌ها چراغ راه مردم کشور و الهام بخش روحیه ایثار و از خودگذشتگی هستند و همه ما موظف هستیم راه شهدا و امام شهدا را ادامه دهیم.

وی افزود: بخش قابل توجهی از سهام بانک دی متعلق به خانواده معظم شهدا و ایثارگران است و این بانک همه توان خود را در خدمت‌رسانی به این قشر معزز متمرکز کرده است.

حامد زواره، دبیر شورای سیاست‌گذاری فرهنگی بانک دی نیز در این دیدارها با اشاره به این‌که بانک دی در حوزه فرهنگی و برگزاری رویدادهای ایرانی و اسلامی پیشتاز است افزود: با توجه به این‌که بانک دی متعلق به خانواده معزز شهدا است، اهتمام اعضای شورای سیاست‌گذاری فرهنگی در تصمیم‌سازی ها و تعریف رویدادهای فرهنگی مبتنی بر جهاد تبیین و ارائه تصویری تاثیرگذار از فرهنگ ایثار و شهادت است.

خانواده گرانقدر شهدا نیز در این دیدارها به بیان خاطراتی از شهیدان خود پرداختند و در پایان هر دیدار با اهدای لوح از آنها قدردانی شد.

شهید دانش آموز مجتبی کاکل قمی در سال ۱۳۵۱ متولد شد و در سال ۱۳۶۶ طی عملیات کربلای ۸ به فیض شهادت رسید. شهید مسعود حاجی رضا کدخدا متولد سال ۱۳۴۱ بود که در سال ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی عین خوش به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

شهید مظاهر حبیبی در سال ۱۳۳۲ پا به عرصه وجود گذاشت و در سال ۱۳۶۱ طی عملیات محرم، به لقاءالله پیوست.

شهید ناصر صدیفی متولد سال ۱۳۴۰ بود  و در سال ۱۳۵۷ در جریان تظاهرات انقلاب اسلامی مقابل دانشگاه تهران به شهادت رسید.

همچنین  برادر والامقام ایشان، شهید صادق صدیفی نیز متولد سال ۱۳۴۷ بود که در سال ۱۳۶۵  در عملیات کربلای ۵ به  درجه رفیع شهادت نائل آمد.

Twitter Google+ Facebook
60 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها