تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 105353 تاریخ انتشار : 8 آذر 1402

 

مجامع عمومی عادی به طور فوق‌العاده و فوق‌العاده شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس (سهامی عام) در محل اصلی شرکت در عسلویه برگزار شد.
به گزارش  صدای پول از روابط‌عمومی شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، در مجمع عادی به طور فوق‌العاده که در روز سه‌شنبه، هفت آذر ۱۴۰۲، برگزار شد، اعضای حقوقی هیئت‌مدیره شرکت بدون تغییر نسبت به دوره قبل و برای یک دوره دو‌ساله دیگر انتخاب شدند.
ضمن اینکه روزنامه‌های اطلاعات و پیام عسلویه نیز به‌عنوان روزنامه رسمی شرکت انتخاب شدند.

*اهمیت افزایش سرمایه مبین*

همچنین، در مجمع فوق‌العاده شرکت، افزایش دویست‌درصدی سرمایه شرکت به تصویب رسید. این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهام‌داران انجام شد.
مهدی فرزانه مدیرعامل شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس درباره اهمیت افزایش سرمایه مبین، گفت: این افزایش سرمایه به‌منظور اصلاح ساختار مالی شرکت و بهبود نسبت‌های مالی شرکت است. همچنین افزایش سرمایه مبین، زمینه را برای تأمین سرمایه در گردش شرکت فراهم کرده و در آخر نیز نقدینگی موردنیاز را برای اجرای بخشی از پروژه‌های شرکت و ادامه پروژه آپادانا، تضمین می‌کند.
گفتنی است، با تصویب مجمع فوق‌العاده، از طریق مطالبات حال شده و آورده نقدی سهام‌داران، سرمایه شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، به عدد ۶۰ هزار و ۷۱۳ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال رسید.

Twitter Google+ Facebook
15 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها