تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 71979 تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۴۰۰

 

 

 

استارتاپ پست؛ نخستین رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست به منظور جذب تیم ها و ایده های خلاق و نوآورانه در حوزه پست برگزار می شود.

به گزارش  صدای پول از روابط عمومی شرکت ملی پست، «استارتاپ پست»؛ نخستین رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست به منظور دعوت از علاقمندان به همکاری با شرکت ملی پست و صاحبان ایده از تاریخ بیستم لغایت بیست و یکم مهرماه همزمان با هفته پست، با همکاری مرکز نوآوری پست، لجستیک پیشرفته و تجارت الکترونیک شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و ستاد توسعه فناوری ‌های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته در موزه ملی ارتباطات برگزار می شود.
حمایت از توسعه استارتاپ ها و اقتصاد دیجیتال در کشور،  شبکه سازی و ایجاد ارتباطات در اکوسیستم نوآوری در حوزه پست، اعلام پیام تحول در شرکت ملی پست به مشتریان و  معرفی مراکز نوآوری شرکت ملی پست و تبیین محورهای همکاری با این مراکز از جمله دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.
گفتنی است پست هوشمند، لجستیک یکپارچه، سیستم های پرداخت، حمل و نقل پاک و برقی، سکوی تجارت الکترونیک، استفاده از فناوری‌های حمل و نقل پیشرفته و هوشمند از جمله محورهای مورد بحث دراین رویداد می باشند.
علاقمندان به همکاری با شرکت ملی پست و صاحبان ایده جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این رویداد می توانند به آدرس https://startup.post.ir/ مراجعه نمایند.

Twitter Google+ Facebook
59 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها