تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 77876 تاریخ انتشار : 22 دی 1400

اختصاصی/

معاون اجرایی شرکت توسعه سرمایه گذاری شبا با اشاره به شرایط تحریمی در تجارت خارجی گفت:ارز دیجیتال،بستر مناسبی برای نقل و انتقال پول بخش خصوصی در تجارت خارجی است.
نوید همراهی در حاشیه هفتمین نمایشگاه تراکنش در گفت و گو با خبرنگار صدای پول با بیان این مطلب گفت: هدف ما خرید و فروش ارز دیجیتال نیست.شرکت هایی که در حال حاضر خریدو فروش ارز دیجیتال می کنند درآمد ثابت ماهانه ای دارند ولی ما عملا برای نقل و انتقال پول از ارز دیجیتال استفاده می کنیم.
وی تاکید کرد:در بسیاری از پروژه هایی که توسط این شرکت در کشور کره به اجرا گذاشته شد با مشکل نقل و انتقال پول مواجه شدیم لذا تصمیم بر این شد تا از ارز دیجیتال برای تسهیل این کار استفاده شود.
همراهی اظهار کرد:شرکت توسعه سرمایه گذاری شبا در این نمایشگاه ۱۹ ارز دیجیتال پایه را به نمایش گذاشته است
همراهی ادامه داد:از آنجا که هیچ قانونی درباره ارزهای دیجیتال در کشور وجود ندارد، بانک ها وارد این حوزه نشده اند و آنرا یک ریسک می دانند.
وی گفت:بانک پاسارگاد پیش از این اقداماتی را درباره ارز دیجیتال به اجرا گذاشت.این بانک،یک ارز مجازی را تحت عنوان آوند راه اندازی کرد و روی آن کارت اعتباری داد اما این پروژه پس از مدتی توسط دولت متوقف شده است.
همراهی افزود:شرکت توسعه سرمایه گذاری شبا در زمینه سرمایه گذاری در هر حوزه ای که باشد فعال می شود.در حال حاضر نیز در بخش های مختلفی مانند صنعت و معدن و پروژه های آی تی فعالیت می کند.
وی تاکید کرد:در حال حاضر شرکت در پروژه سنگ محلات فعال است که پیشرفت های خوبی داشته است،شن و ماسه تفرش نیز یکی دیگر از سرمایه گذاری های شرکت استکه در مرحله استخراج قرار دارد.
وی افزود:نحوه فعالیت شرکت به این صورت است که با معدن دار شریک شده و اقدام به تجهیز و بهره برداری معدن می نماید.حتی مشتری یابی محصولات معدنی نیز به عهده شرکت توسعه سرمایه گذاری شبا است.سود این پروژه نیز با معدن دار تقسیم می شود.
همراهی تاکید کرد:عمده فعالیت های این شرکت با طرف های حقیقی و بخش خصوصی است و ترجیح می دهیم با دولتی ها وارد سرمایه گذاری نشویم.

Twitter Google+ Facebook
47 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها