تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 76023 تاریخ انتشار : 24 آذر 1400

اختصاصی/
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای دریافت خدمات بانکی میان بانک های کشور مردد شده باشید و به دنبال ملاک مطمئنی برای انتخاب خودتان باشید.ما رد این گزارش قصد داریم تا به بررسی مولفه های یک بانک کارامد ایرانی بپردازیم.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای پول،شاید تصور شما این باشد که بانک ها با شدت و ضعف مختلف همگی خدمات یکسانی را به مشتریان خود ارائه می دهند اما واقعیت این است که بانک ها علاوه بر تنوع خدمات در میزان کیفیت خدمات هم تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند.از این رو انتخاب یک بانک مناسب که با کیفیت ترین و متنوع ترین خدمات موجود در بازار پولی و مالی کشور را به شما ارائه دهد از اهمیت فراوانی برخوردار است.
اما چه گزینه هایی سبب می شود تا ما بانک ایران زمین را به شما پیشنهاد دهیم؟
اول اینکه بانک ایران زمین،بانک جوانی است.
مجوز بانک ایران زمین در سال ۱۳۸۹ توسط بانک مرکزی صادر شده است و در سال ۱۳۹۰،اطلاعات نماد”وزمین”روی تابلوی بورس رفته است.
جوان بودن یک بانک این امتیاز را به وجود می آورد که ساختار آن با توجه به نیازهای روز بازار پولی و مالی شکل می گیرد.چنین بانکی می تواند با آنالیز دقیق تجربیات سایر بانک ها و راه طی شده آنها،ساختار منعطف و مبتکری را به وجود آورد که نسبت به شرایط بازار پولی و مالی از آمادگی کافی برخردار باشد.
عملکرد بانک ایران زمین طی یک دهه گذشته نشان می دهد که این بانک توانسته است با هوشمندی از این مزیت استفاده کند و به سرعت ضمن تقویت دارایی های خود،محصولات جذاب نوی را آماده ارائه به بازار کند که این موارد بر جذابیت های بانک ایران زمین افزوده است.
این بانک با جذب نیروهای متخصص جوان و کارآمدی که هر یک در حوزه های مختلف بانکی صاحب فکر و تخصص هستند توانسته است به درستی نیازهای مشتریان به خصوص قشر جوان و تحصیلکرده را شناسایی کرده و در میان آنها به خوبی جا باز کند.
از این رو برند بانک ایران زمین علاوه بر تاکید بر علاقه ذاتی ما به کشور عزیزمان ایران،یادآور نوآوری،به روز بودن و جوان پسندی است.
بانک ایران زمین توانسته است در ارائه خدمات نوین بانکی گام های بلندی بردارد.
یکی دیگر از عوامل جذاب برای سپرده گذاری و استفاده خدمات از یک بانک، خدمات بانکداری نوین آن است.بانک ایران زمین با دارا بودن انواع خدمات در این عرصه توانسته است شرایط جذابی را برای مشتریان خود رقم بزند.
به این ترتیب که این بانک با برنامه هایی که در دست اجرا دارد به زودی تبدیل به اولین بانک دیجیتال کشور می شود که در نوع خود بینظیر است.
برنامه بانک ایران زمین این است که تبدیل به اولین نئو بانک کشور شود.این اولین نئوبانک واقعی در کشور است که با همکاری مشترک شرکت “های وب” و شرکت آوا متعلق به بانک ایران زمین ایجاد می شود و از این نظر پرچم بانک ایران زمین را میان شبکه بانکی بالاتر از سایر بانک ها قرار می دهد.
طبیعی است که با دیجیتال شدن همه جانبه بانک ایران زمین،ارائه خدمات توسط بانک به مردم از هر جهت آسان می شود و مشتریان می توانند با استفاده از محصولات این بانک به سادگی خدمات درخواستی را دریافت کنند.
با برداشتن این گام ما با بانکی رو به رو خواهیم بود که علاوه بر دارایی های قابل اتکا روز آمد بوده و بهترین خدمات دیجیتال را به مشتریان خود ارائه خواهد داد،در چنین شرایطی،شما ترجیح نمی دهید که خدمات بانکی خود را از چنین بانکی دریافت کنید یا سپرده های خود را به آن بسپارید؟
خبرهای خوب زیادی در این باره در راه است که در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.
گزارشگر؛ نسیم نجفی

Twitter Google+ Facebook
243 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها