تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 75402 تاریخ انتشار : 14 آذر 1400

 

نشست مجازی دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با همکاران ستادی، رؤسای مناطق، کارشناسان و بانکداران اجرایی سراسر کشور ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش  صدای پول از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، ظهر امروز نشست مجازی دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق با همکاران ستادی، رؤسای مناطق، کارشناسان و بانکداران اجرایی سراسر کشور بر بستر همینار در سالن جلسات شهدای مدافع سلامت برگزار شد.

در این نشست که با حضور رییس هیئت مدیره، مدیرکل حراست، مشاورین مدیرعامل و تمامی مدیران ستادی صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد، دکتر اسلام کریمی ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی خادمین خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق قرض الحسنه شاهد به موضوعات روز مجموعه پرداخته و مواردی را با کارکنان سراسر کشور در میان گذاشتند.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در این نشست به نکاتی در خصوص دستورالعمل های اجرایی پرداخت تسهیلات اشاره کرده و از کارکنان سراسر کشور خواستند سوالات و ابهامات پیرامون موضوعات مختلف را با حضور مدیران ستادی مطرح کنند تا مدیران نیز بر حسب وظیفه محوله پاسخگوی موارد مطروحه باشند.

نشست مجازی امروز، چندمین نشست دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق با رؤسای مناطق، کارشناسان و بانکداران اجرایی سراسر کشور در سال ۱۴۰۰ بود.

Twitter Google+ Facebook
52 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها