تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 75177 تاریخ انتشار : 12 آذر 1400

مدیر عامل تامین سرمایه دماوند از  تاسیس ۴ صندوق سرمایه گذاری  توسط این شرکت در سال جاری خبر داد و گفت: صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت سپید دماوند از ابتدای تاسیس تاکنون در بین ده صندوق پربازده قرار داشته است.

به گزارش پایگاه خبری صدای پول حجت اله انصاری در نشست خبری در حاشیه هشتمین “نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی  سازی” با بیان این مطلب افزود: مجموع دارایی های تحت مدیریت شرکت تامین سرمایه دماوند تا این مقطع از سال ۴،۵۰۰ میلیارد تومان است.

وی افزود:صندوق سپید دماوند با بیش از ۳،۰۰۰میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت، بیشترین رشد دارایی های تحت مدیریت را در بین صندوق های سرمایه گذاری درآمد ثابت داشته است.

انصاری اظهار کرد: رتبه اول تامین مالی شرکتی،مهمترین دستاورد تامین سرمایه دماوند در سال ۱۴۰۰ است. این شرکت در بین ده تامین سرمایه فعال کشور از جایگاه مناسبی برخوردار است.

وی افزود: از دیگر فعالیت های تامین سرمایه دماوند در حوزه مدیریت دارایی تاسیس صندوق سرمایه گذاری سهامی قابل معامله اوج دماوند با نماد “اوج” که اخیرا مجوز فعالیت آن صادر شده و صندوق سرمایه گذاری مختلط گنبد مینای دماوند با نماد “گنبد  که پذیره نویسی آن به زودی انجام خواهد شد، بوده است.

مدیر عامل تامین سرمایه دماوند با اشاره به این مطلب که سال مالی گذشته این شرکت ۵ ماه و ۲۲ روز بوده، ادامه داد:  سود خالص حسابرسی نشده شرکت در پایان سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ مبلغ ۶۴۵  میلیارد ریال بوده است.

مدیر عامل تامین سرمایه دماوند با اشاره به موافقت کمیته پذیرش برای انتقال نماد «تماوند» از بازار پایه به بازار دوم فرابورس گفت، با توجه به برآورده شدن موارد اعلامی از طرف هیات محترم پذیرش پس از انتشار صورت های مالی حسابرسی شده منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به زودی شاهد انتقال  و بازگشایی نماد در بازار دوم فرابورس انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۲۰۰۰ میلیارد ریال به ۷۰۰۰ میلیارد ریال با موافقت سهامداران محترم انجام شد که زمینه توسعه و گسترش فعالیت شرکت در زمینه های مختلف را فراهم کرده است.

مدیر عامل تامین سرمایه دماوند در تشریح برنامه های آتی این شرکت  افزایش دارایی های تحت مدیریت، تاسیس انواع دیگر صندوق های سرمایه گذاری با اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، افزایش میزان انتشار اوراق مالی، طراحی و معرفی ابزارهای جدید مالی با اخذ مجوز از سازمان بورس برشمرد.

Twitter Google+ Facebook
228 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها