تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2919 تاریخ انتشار : 19 آذر 1396
صدای پول: ١۶٩بنگاه تولیدی در بخش های صنعت و کشاورزی استان بوشهر طی شش ماه اول سال ٩۶ از تسهیلات حمایتی حداقل ۴٠۶ میلیارد ریالی بانک صادرات ایران بهره مند شدند.

به گزارش صدای پول به نقل از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای حمایت از تولید و اشتغالزایی طی شش ماه ابتدایی سال جاری ١۶٩ فقره تسهیلات به ارزش بیش از ۴٠۶ میلیارد ریال به بنگاه های کوچک و متوسط استان بوشهر در بخش های صنعت و کشاورزی پرداخت کرده که نقش مهمی در ایجاد و حفظ اشتغال در این استان ایفا کرده است.
در این استان همچنین طی مدت مذکور، بیش از ١١ میلیارد ریال وام قرض الحسنه به معرفی شدگان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) اعطا شده که ٧۶ نفر در قالب طرح حمایت از مشاغل خانگی بانک صادرات ایران مشغول به کار شده اند.
طی همین مدت در استان بوشهر، ١٣۶٩ فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بیش از ١۴۴ میلیارد ریال اعطا شده است.
علاوه بر این، بانک صادرات ایران در این استان طی این مدت ١٣٠ فقره وام مسکن اقشار ویژه (خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران) به ارزش بالغ بر ٨٠ میلیارد ریال و ١٨١ فقره تسهیلات بهسازی مسکن روستایی به میزان تقریبا ۶٣ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
لازم به ذکر است، از مجموع قریب به ١٢٢هزار میلیارد ریال مجموع سپرده های نظام بانکی در استان بوشهر تا پایان مرداد ماه ٩۶، بیش از ١۴ درصد آن در اختیار شعب بانک صادرات ایران است. همچنین نزدیک به ١٣ درصد تسهیلات اعطایی شبکه بانکی این استان تا همین مدت، توسط شعب بانک صادرات ایران پرداخت شده است.

Twitter Google+ Facebook
183 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها