تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 102023 تاریخ انتشار : 11 شهریور 1402

بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته منتهی به ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ میزبان معامله ۷ میلیون و ۸۸ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش ۳۸۰ میلیارد تومان بود که در مقایسه با دو هفته قبل از افزایش ۱۶ درصدی در حجم و ۴۲ درصدی در ارزش برخوردار بود. تمام سکه طلا از لحاظ ارزش معاملات و سیمان از نظر حجم معاملات برتر از سایر دارایی ها، در جایگاه نخست ایستاد.

به گزارش صدای پول از کالاخبر ، ۷ میلیون و ۸۸ هزار و ۶۴۸ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش ۳۸۰ میلیارد و ۴۲۳ میلیون تومان در بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا در هفته گذشته معامله شد.

در هفته منتهی به ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ بیش از ۵۷۶ هزار گواهی سپرده تمام سکه طلا به ارزش ۱۵۹ میلیارد و ۹۳۷ میلیون تومان منعقد شد.

در جریان معاملات هفته گذشته، ۳۸۱ هزار و ۵۸۴ اوراق گواهی سپرده شمش طلا در حالی منعقد شد که این دارایی پایه ارزش ۱۱۷ میلیارد و ۲۰۴ میلیون تومان را ثبت کرد.

سیمان با ثبت معامله ۴ میلیون و ۵۱۴ هزار گواهی سپرده، رتبه نخست از نظر حجم را به ثبت رساند و ارزش معاملات این دارایی ۵.۳ میلیارد تومان شد.

ارزش معاملات یک میلیون و ۳۳۱ هزار و ۷۷۶ گواهی سپرده زعفران ۶۱ میلیارد و ۳۳۱ میلیون تومان بود و ارزش معاملات ۲۸۵ هزار و ۲۸۸ گواهی سپرده شیشه نیز ۳۶.۶ میلیارد تومان شد.

۷ میلیون گواهی سپرده در بورس کالا دست‌ به‌ دست شد
Twitter Google+ Facebook
3 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها