تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 1941 تاریخ انتشار : 8 آذر 1396

صدای پول: بانک ملی ایران در هفت ماه ابتدای امسال، معادل ۸۲ هزار و ۴۶۷ میلیارد ریال تسهیلات برای رفع نیازهای اساسی خانوارها پرداخت کرده است.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این تسهیلات در قالب فروش اقساطی، جعاله و مرابحه بیش از ۲۰ درصد تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران در مدت مذکور را شامل می شود و در ۳۷۰ هزار و ۳۲۹ فقره تخصیص یافته است.

طی این مدت، ۹۶ هزار و ۲۱۸ فقره تسهیلات به ارزش ۱۸ هزار و ۸۵۲ میلیارد ریال در بخش تهیه لوازم و وسایل خانوارها در قالب مشارکت مدنی و ۱۵۱ هزار و ۱۲۸ فقره تسهیلات به ارزش ۱۵ هزار و ۷۸۶ میلیارد ریال در بخش قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از سوی این بانک پرداخت شد.

بانک ملی ایران همچنین ۷۱ هزار و ۱۴۲ فقره تسهیلات حمایتی از کسب و کار و رونق بازار بخش بازرگانی به ارزش ۳۸ هزار و ۱۵۷ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

این بانک همچنین ۴۲ هزار و ۱۱۴ فقره تسهیلات سرمایه در گردش برای حمایت از تولید و اشتغال به ارزش ۵۸ هزار و ۶۰۳ میلیارد ریال پرداخت کرده است که بیش از ۱۴ درصد مجموع تسهیلات پرداختی از ابتدای سال تا پایان مهرماه را شامل می شود.

طی مدت مذکور، ۹۹۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه بدون احتساب تسهیلات ازدواج و اشتغال نیز در ۳۸ هزار و ۹۶۵ فقره به نیازمندان پرداخت شده است.

Twitter Google+ Facebook
286 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها