تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2843 تاریخ انتشار : 19 آذر 1396
صدای پول:  پیش بینی درآمدهای ملی بیمه مرکزی در بخش درآمدها، واگذاری دارایی های سرمایه ای و واگذاری دارایی های مالی لایحه بودجه سال آینده رقم ۳۵۷هزار و ۷۳۶میلیون ریال است.
به گزارش صدای پول، در جدول شماره ۴درآمدها، واگذاری دارایی های سرمایه ای و واگذاری دارایی های مالی برحسب دستگاه و جزء در سال ۱۳۹۷لایحه بودجه کل کشور برای بیمه مرکزی رقم ۳۵۷هزار و ۷۳۶میلیون ریال درآمد ملی پیش بینی شده است.
در این جدول رقمی برای درآمدهای استانی و درآمدهای اختصاصی نهاد ناظر بیمه ای کشور پیش بینی نشده است.
همچنین در این جدول، درآمد ملی حاصل از اخذ عوارض از اصل حق بیمه شخص ثالث دریافتی شرکت های بیمه ای بابت هزینه در امور منجر به کاهش تصادفات ۲میلیون و ۷۵۰هزار میلیون ریال پیش بینی شده است.
پیش بینی درآمد اختصاصی صندوق تامین خسارت های بدنی براساس موضوع ماده ۲۱قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه رقم ۶میلیون و ۸۰۰هزار میلیون ریال است.
در ادامه این جدول درآمد موضوع ماده ۲۴قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث نیز رقم ۶میلیون و ۸۰۰هزار میلیون ریال پیش بینی شده است. به گزارش ایبِنا، در این جدول برای پژوهشکده بیمه نیز رقم ۲۶هزار میلیون ریال درآمد اختصاصی پیش بینی شده است.
Twitter Google+ Facebook
263 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها