تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 104949 تاریخ انتشار : 27 آبان 1402

 

 

مدیرعامل یزدتایر در پیامی گفت:
کمک به اقتصاد رو به رشد و مقاومتی کشور، بدون همدلی و همکاری صمیمانه بین ما امکان‌پذیر نبوده و نخواهد بود. متن کامل پیام دکتر ایرج زمانی فرد را در ادامه بخوانید.

 

خداوند بزرگ را شاکرم که بعد از گذشت قریب به سه دهه از فعالیت مجتمع صنایع لاستیک یزد، با سختکوشی و تلاش‌های مستمر و باور داشتن به خلاقیت و توانمندی مهندسین و کارشناسان ایرانی و بهره گیری حداکثری از منابع داخلی، در کنار استفاده از تکنولوژی نوین و دانش روز، توانسته‌ایم سهم مهمی در تامین محصولات کلیدی مورد نیاز آحاد جامعه و صنعت بزرگ خودروسازی کشور داشته باشیم.

ما با اتکا به کارگروهی بر پایه ارزش های سازمانی توانسته‌ایم نگاه تیم رهبری و کارکنان شرکت را به توسعه پایدار و تعالی سازمانی معطوف کنیم تا همچنان استوار، پر انگیزه و مطمئن، در مسیر ارتقای رضایت ذینفعان گام برداریم. بدون تردید دستیابی به چنین دستاوردهای ارزشمندی مرهون کار منسجم و تلاش عزیزانی است که در طول این سالیان، با دانش، تجربه و تعهد خود، در فضای پر از چالش‌های گوناگون، در مسیر تعالی و پیشرفت یزدتایر گام برداشته‌اند. ما همگی با اتکال به خداوند بزرگ، همچون گذشته به تلاش‌هایمان برای اعتلای نام ایران اسلامی و خدمت به هموطنان عزیزمان ادامه می‌دهیم و اعتقاد داریم که کمک به اقتصاد رو به رشد و مقاومتی کشور، بدون همدلی و همکاری صمیمانه بین ما امکان‌پذیر نبوده و نخواهد بود. امید که با توکل به خداوند متعال و تلاش بی وقفه بتوانیم از تمامی ظرفیت‌های مادی و معنوی شرکت در راستای پیشبرد برنامه‌ها استفاده نموده و از مساعدت، همفکری و همراهی همه ذینفعان بزرگوار بعنوان سرمایه اصلی این کسب و کار بهره‌مند شویم.

🖊ایرج زمانی‌فرد
مدیرعامل

 

 

Twitter Google+ Facebook
4 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها