تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 1957 تاریخ انتشار : 8 آذر 1396

صدای پول: تمایل داشتم طوری برنامه‌ریزی می‌شد که در جمع شما حاضر می‌شدم. از این بابت متاسفم و امیدوارم در آینده فرصت‌های دیدار رودررو فراهم آید.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون-به نطر من #بانک_توسعه_تعاون در عین #بانک بودن به معنای عام کلمه به دلیل رسالت و ویژگی‌های خاصی که دارد، ماهیتاً یک بانک کاملاً اجتماعی است و می‌بایست عملکرد این بانک در جهت دستیابی به #اهداف_اقتصادی اجتماعی باشد.

از این رو معتقدم ما چه در شیوه کار و چه در شیوه رفتار با ذینفعان می‌بایست تجدید نظر بنیادی داشته باشیم. در واقع ما یک بانک توسعه‌ای هستیم که می‌بایست زندگی افرادی که در قالب #تعاونی گرد هم آمده‌اند و یا خواهند آمد را دگرگون کنیم.

آنچه که جامعه امروز به آن نیاز دارد کمک به مشارکت مردم در دستیابی به اهداف #اقتصادی #اجتماعی است و ما می‌توانیم با کمک به ایجاد اشتغال‌های خرد و تقویت اجتماعات محلی به این امر مهم کمک کنیم.

اگر خوب به ذینفعان #بانک_توسعه_تعاون بیندیشید، با بنده هم‌عقیده خواهید بود که این بانک فراتر از یک #موسسه_پولی_و_مالی بوده و ساختاری کاملاً اجتماعی دارد.

به عملکرد #بانک_توسعه_تعاون که نگاه می‌کردم متوجه شدم در این بانک گویی به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که بانکی شبیه بانک‌های دیگر ولی در حوزه تعاونی‌ها باشد. از این رو تغییر رویکرد در این بانک از ضروریات است. در این زمینه در آینده بیشتر در قالب نوشته‌ها با شما سخن خواهم گفت.

 امروز با تلاش‌هایی که شخصاً انجام داده‌ام بانک را جزو بانک‌هایی قرار داده‌ام که به عنوان #بانک_عامل مشترک #تأمین_مالی برنامه‌های #اشتغال #دولت و #اشتغال_روستایی قرار گیرد.

همچنان نیز هرجا که بانک بتواند ایفای نقش بیشتری داشته باشد در حمایت از بانک تلاش خواهم کرد.

امروز از شما انتظار دارم به نحوی عمل کنیم که به خصوص در زمینه #اشتغال_فراگیر و روستایی زبانزد باشیم.

رسیدن به این هدف مستلزم مسیرهای جدیدی است از جمله اینکه:

۱ بیشتر کار کنیم. هر روز بیش از دیروز.

۲ از روش‌های جدید و ایده‌های نو در دستیابی به اهداف توسعه‌ای بهره جوییم.

۳ با #مشتریان مهربان باشیم و #رفتارهای_سازمانی را مبتنی بر #ماهیت_تعاون که بنا دارد به دیگران کمک رساند بنا نهیم.

۴ به معنای واقعی بانک توسعه‌ای باشیم. بدین معنا که افکار توسعه‌ای داشته باشیم و در راستای دستیابی به #توسعه و با ایجاد نظام مشاوره‌ای، کلینیکی و … تبدیل به #کارشناسان_تعاون و اشتغال شده و مشتریان را از این طریق جذب نماییم.

۵ در ارزیابی مشتریان، طرح‌ها و برنامه‌ها علاوه بر شاخص‌های #اقتصادی، شاخص‌های #اجتماعی را نیز لحاظ کنیم.

در پایان ضمن تشکر ویژه از جناب آقای مهدیان مدیرعامل محترم بانک و قدردانی از تلاش‌های اعضای محترم هیات مدیره، مدیران و سایر همکاران، از تمامی همکاران و به ویژه از مدیران ستادی و روسای شعب می‌خواهم در دستیابی به اهداف مورد اشاره نهایت همکاری را داشته باشند. برنامه پیشرفت منظم امور را مد نظر قرار دهند و با ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی در دستیابی به #اهداف_اقتصادی_اجتماعی و به‌ویژه #اشتغال_پویا عمل نمایند.

برای شما عزیزان آرزوی موفقیت و سلامت دارم.

امیدوارم خداوند به شما کمک نماید تا لذت کاستن رنج مردم را بچشید. به مردم کمک کنید. خدا هم به شما کمک کند.

برادر شما

#علی_ربیعی

Twitter Google+ Facebook
291 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها