تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 410 تاریخ انتشار : 10 آبان 1396
 صدای پول:سعید صالحی فرماندار شهرستان سامان درجلسه شورای مدیران شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان چهارمحال و بختیاری اظهارداشت: پست بانک ایران بعنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی در زمینه رونق طرح‌های کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست در روستاها نقش محوری دارد.

به گزارش  صدای پول و به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی در ادامه این جلسه بر ضرورت نصب و استقرار دستگاه‌های خودپرداز (ATM) با توجه به وضعیت روستاهای شهرستان سامان و صنعت گردشگردی آن تأکید و این مهم را حرکتی ارزشمند از سوی پست بانک‌ ایران دانست.
همچنین بهنام یزدانی مدیر شعب پست بانک استان چهارمحال و بختیاری درجلسه مذکور با اشاره به ارتقاء باجه‌های خدمات بانکی و خدمات جدید آن، به تبیین ظرفیت‌های این بانک در راستای رونق تولید و ثبات اشتغال پایدار این شهرستان در زمینه‌های باغداری و گردشگری پرداخت.
وی درپایان درخصوص طرح نصب ۱۰۰۰دستگاه خودپرداز توسط پست‌بانک ایران درسطح روستاهای کشور اظهارداشت: در راستای این طرح درحال حاضر تعداد سه دستگاه خودپرداز در روستاهای یاسه‌چاه، گرمدره و چم چنگ نصب و به بهره برداری رسیده است.

Twitter Google+ Facebook
312 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها