تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2580 تاریخ انتشار : 14 آذر 1396

​ صدای پول: بانک صادرات ایران با اعطای بیش از ۴۶٣٧ میلیارد ریال طی شش ماه ابتدای سال ٩۶ در استان خوزستان، شرایط اشتغال ۶٢٨۴ نفر را در فراهم کرده است.

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و اشتغالزایی در بخش های مختلف اقتصادی و صنعتی استان خوزستان از جمله شرکت های بزرگ شیمیایی و پتروشیمی، سیمانی و فولادی و سایر حوزه ها، این بانک با تخصیص بیش از ۴۶٣٧ میلیارد ریال در نیمه اول سال ٩۶، زمینه اشتغال ۶٢۶۴ نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم در واحد های تولیدی و ٢٠ نفر را در بخش مشاغل خانگی فراهم کرده است.
بنا براین گزارش، طی مدت یاد شده ١٨ واحد بزرگ تولیدی و صنعتی استان خوزستان بالغ بر ٣۶٣٨ میلیارد ریال تسهیلات از بانک صادرات ایران دریافت کرده اند که در این راستا ١٨۶٩ نفر به طور مستقیم و ۴٣٩۵ نفر به طور غیر مستقیم از شرایط اشتغالزایی این سرمایه گذاری ها بهره مند شده اند.
در این استان همچنین بیش از ۴ میلیارد ریال وام قرض الحسنه در قالب طرح مشاغل خانگی توسط بانک صادرات ایران پرداخت شده که ٢٠ نفر از معرفی شدگان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی را مشغول به کار کرده است .
همچنین ۴٨ فقره تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی در این استان به ارزش  ٨ میلیارد ریال در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
گفتنی است، بانک صادرات ایران در استان خوزستان در نیمه اول  سال جاری با پرداخت ٩۶٠٧ فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به متقاضیان، بیش از ٩٨٧ میلیارد ریال به این بخش تخصیص داده است.

Twitter Google+ Facebook
262 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها