تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 92222 تاریخ انتشار : 28 آذر 1401

در مراسمی با حضور استاندار بوشهر، رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر، معاون وزیر نفت در امور مهندسی و ساخت داخل و جمعی از مسئولین، ششمین نمایشگاه ساخت داخل نفت، گاز و پتروشیمی عسلویه، ظهر یکشنبه ۲۷ آذر ماه، افتتاح شد.

به گزارش  صدای پول  به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی پارس، ششمین نمایشگاه ساخت داخل حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در عسلویه قطب انرژی کشور افتتاح گردید شرکت پتروشیمی پارس به عنوان حامی خودکفایی در صنعت پتروشیمی در این نمایشگاه حضور فعال دارد

در آیین افتتاحیه ششمین نمایشگاه ساخت قطعات و تجهیزات ایرانی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی همه مسئولین حاضر بر حمایت از شرکت های دانش بنیان داخلی تاکید داشته و گفتند این نمایشگاه حاصل دسترنج، خلاقیت و نوآوری نخبه‌های این سرزمین است. این همایش از بهترین اتفاقاتی است که برای شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور برای حضور در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است. از دیگر مزایای این نمایشگاه این است که نیازهای صنایع مستقر در پارس جنوبی را فراهم و میزان وابستگی این صنایع به خارج از کشور را رفع می کند

در نمایشگاه سالجاری تعداد ۱۶۵ شرکت ایرانی که ۱۱۴ شرکت آن دانش بنیان و فناور بوده و بعضا نیز در حوزه تولید بار اول نقش آفرینی کرده اند حضور دارند.

مدیران و کارشناسان شرکت پتروشیمی پارس با حضور در این نمایشگاه و بازدید از دستاوردها و اقدامات شاخص شرکت های سازنده قطعات و تجهیرات ایرانی، مسیر را برای شکوفایی و رونق شرکت های سازنده و دانش بنیان هموار خواهند نمود.

Twitter Google+ Facebook
256 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها