تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 58174 تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۹

در نشست مشترک شرکت ملی پست و سازمان نقشه‌برداری کشور زمینه های توسعه همکاری های مشترک مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش صدای پول از روابط عمومی شرکت ملی پست، در این نشست که عصر امروز با حضور رمضانعلی سبحانی‌فر مدیرعامل شرکت ملی پست، محمدرضا قادری عضو هیئت مدیره، مهدی مقصودی مدیرکل پست استان تهران و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور، در دفتر سازمان نقشه‌برداری تشکیل شد، زمینه های گسترش سطح همکاری های دو طرف و ابعاد تخصصی و کاربردی ارتقای سطح کیفیت خدمات الکترونیکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سبحانی‌فر ضمن تأکید بر ضرورت همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی با پروژه  GNAFاظهار داشت: بانک اطلاعات کدپستی یک ابزار بسیار مهم در شناسایی املاک کشور بوده و سایر دستگاه ها می توانند با استفاده از این بانک اطلاعاتی خدمات جامع و کامل تری را به احاد مردم ارائه کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پست در تشریح طرح یکپارچه سازی، گفت: با توسعه زیرساخت ها به ویژه توسعه بخش عملیات پستی، الزامات اجرای این طرح به نحو مطلوبی انجام می شود.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین خواستار تقویت همکاری‌های مشترک با هدف بهبود ارائه بهتر خدمات شد.

رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور نیز در این نشست به لزوم چاره اندیشی در جهت رفع برخی مشکلات و موانع موجود، در بخش ارسال مرسولات سامانه فروش محصولات سازمان نقشه‌برداری کشور پرداخت.

همچنین مقرر گردید سازمان نقشه برداری کشور، اطلاعات مکانی مورد نیاز پروژه ملی GNAF را تأمین و داده های مورد نیاز را در اختیار شرکت ملی پست قرار دهد.

Twitter Google+ Facebook
79 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها