تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 63130 تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه همه مراکز درمانی ملزم نیستند که به صورت فوری نسخه نویسی الکترونیکی را اجرا کنند، گفت: این اقدام به صورت تدریجی بوده و روز به روز مشکلات اجرایی آن در حال کم شدن است.

دکتر مصطفی سالاری در گفت‌و گو با پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران در خصوص روند اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک بیان کرد: این موضوع اقدام عظیم و قابل توجهی است که سازمانهای مربوطه در حال تلاش هستند و روز به روز مشکلات اجرایی آن در حال کم شدن است. طبیعی است که اجرای چنین طرحی در ابتدای کار با مشکلاتی همراه باشد که در تلاش هستیم آن را رفع کنیم.
وی ادامه داد: در حال حاضر جلساتی به طور مکرر با معاون درمان وزارت بهداشت و مدیرعامل سازمان‌های بیمه گر پایه در راستای هماهنگی بیشتر در حال انجام است و به مرور وضعیت بهتر خواهد شد.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: باید توجه داشت که اجرای این طرح یک تغییر اساسی در سازمان‌های بیمه گر است. باید توجه داشت که این اقدام به صورت تدریجی و همه مراکز درمانی ملزم نیستند که به صورت فوری الکترونیکی شوند.
وی افزود: تغییر تدریجی طبیعتا از لحاظ آماده سازی  فیزیکی و ذهنی نیازمند اقداماتی است. در این راستا برای تشویق ارائه دهندگان خدمات قرار است اقدامات مشابهی از جمله در زمینه پرداخت به موقع و آنلاین توسط بیمه ها انجام شود.

Twitter Google+ Facebook
293 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها