تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 102826 تاریخ انتشار : 4 مهر 1402

بازار دوم فرابورس در چهارمین روز از مهرماه جاری میزبان گشایش نماد معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری امین توان آفرین ساز با نماد «وامین» به قیمت کشف‌شده ۱۲ هزار و ۷۱۰ ریال برای هر سهم این شرکت بود.

به گزارش  صدای پول از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، شرکت امین توان آفرین ساز که سهام آن پیش از این در بازار پایه معامله می‌شد در آبان ماه ۱۴۰۰ در گروه سرمایه‌گذاری‌ها و زیرگروه سایر واسطه‌های مالی در بازار دوم فرابورس پذیرش شد.

این شرکت در فروردین‌ماه ۱۴۰۲ به عنوان دویست و نود و چهارمین نماد معاملاتی در فهرست نرخ‌های فرابورس درج شد و بدین ترتیب به بازار اصلی فرابورس ارتقا یافت.

بر اساس امیدنامه وامین، شرکت سرمایه‌گذاری امین توان آفرین ساز در سال ۱۳۹۲ با هدف ایجاد درآمد پایدار برای بازنشستگان تاسیس شده و در سال ۱۳۹۸ به سهامی عام تغییر یافت.

سرمایه وامین ۱۰ هزار میلیارد ریال منقسم به ۱۰ میلیارد سهم یک هزار ریالی بوده و سهامدار اصلی آن نیز، شرکت سرمایه‌گذاری مهرگان تامین پارس با دارا بودن ۸۰ درصد از سهام این شرکت است.

از این پس با گشایش نماد وامین در بازار دوم فرابورس، شاهد ادامه معاملات این نماد در بازار اصلی خواهیم بود و دامنه نوسان این سهم مطابق با دامنه مجاز نوسان قیمت در بازار دوم (یعنی به صورت روزانه ۵ درصد) خواهد بود.

Twitter Google+ Facebook
5 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها