تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 83653 تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1401

مهندس دهناد در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات و تببین اهداف و رویکردهای جدید شرکت مخابرات با تاکید بر نقش محوری مخابرات در تقویت همه جانبه حوزه ارتباطات و صنایع دانش بنیان اظهار داشت: مخابرات، میدان وسیع خدمت حقیقی به ملت شریف ایران و مجموعه نظام است.به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در نشست هم اندیشی یک روزه ای که در مشهد مقدس با حضور مدیران ارشد شرکت مخابرات، اعضای هیات مدیره و مدیران استانهای سراسر کشور و با هدف هم اندیشی و تقدیر از استانهای برتر ، مدیران و اعضای هیات مدیره رویکردهای جدید شرکت در بخشهای مختلف را تشریح کردند.

نایب رییس هیئت مدیره شرکت مخابرات در سخنان خود ضمن ارایه انتظارات و اهداف محوری شرکت مخابرات اظهار داشت : مجموعه مخابرات امروز میدان وسیع خدمت مردم به نظام و ملت شریف ایران است .

وی با تاکید بر توجه به نیروی انسانی به عنوان سرمایه های اصلی در شرکت گفت :برای ارتقای پاسخگویی به نیازهای ارتباطی در جامعه ، کارکنان باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

سید اسدالله دهناد در بیانات خود بر ضرورت حفظ تجهیزات و شبکه بزرگ مخابرات به عنوان یک سرمایه ملی و لزوم سرمایه‌گذاری جدید و اجرای طرح های توسعه ای به دلیل افزایش حجم تقاضا و بازار های جدید و تنوع واقعی در کیفیت خدمات تاکید کرد.

نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی در سال جدید گفت: اگر بخواهیم در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شعار سال را عملیاتی کنیم، کلید آن در تقویت شرکت مخابرات است و این شرکت نقش محوری دارد.

اصلاح تعرفه ها یکی از نکات مهم دیگری بود که نایب رییس شرکت مخابرات انجام آن را در شرایط فعلی اجتناب ناپذیر خواند و از دولت و وزارت ارتباطات و مجلس شورای اسلامی درخواست نمود که برای کمک به تقویت مخابرات و رفع مشکلات آن اقدام فوری انجام دهند.

وی افزود: تحقق عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی نهادهای بالادستی برای تقویت شرکت مخابرات و رسیدن آن به جایگاه واقعی خود به عنوان پیشران توسعه کل کشور، لازم و ضروری است.

Twitter Google+ Facebook
37 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها