تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 3014 تاریخ انتشار : 20 آذر 1396

صدای پول: بانک صادرات ایران طی شش ماه اول سال ٩۶ در استان لرستان با اعطای بیش از ١٠ هزار فقره تسهیلات به ارزش قریب به ٢٨۵٠ میلیارد ریال، تاثیر جدی در حمایت از تولید، افزایش اشتغال، رفع محرومیت و بهبود سطح معیشت مردم داشته است.
به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک طی شش ماه ابتدای سال جاری در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و اشتغالزایی و حمایت از اقشار آسیب پذیر در بخش های مختلف اقتصادی، مسکن اقشار ویژه، مشاغل خانگی، ازدواج جوانان وحوادث غیر مترقبه استان لرستان ١٠ هزار و ٢٨۵ فقره تسهیلات نزدیک به ٢٨۵٠ میلیارد ریال پرداخت کرده که از این میزان واحدهای اقتصادی در حوزه های مسکن، ساختمان، خدمات، بازرگانی، کشاورزی، صنعت و معدن با دریافت ۶٨٧۶ فقره تسهیلات به ارزش بیش از ٢٣۵۵میلیارد ریال، سهم قابل توجهی در میزان اشتغالزایی استان داشته اند.
بنا براین گزارش، معرفی شدگان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیز طی این مدت از قریب به ۶٧ میلیارد ریال وام قرض الحسنه مشاغل خانگی بهره مند شده که در این چارچوب ۵٢٨ نفر مشغول به کار شده اند.
طی مدت یاد شده بانک صادرات ایران دراستان لرستان ٢۵٠ فقره تسهیلات مسکن اقشار ویژه به میزان ١۵۶ میلیارد ریال در اختیار خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران قرار داده و همچنین در این مدت ٧۵ فقره وام قرض الحسنه حوادث غیر مترقبه به ارزش نزدیک به ٧میلیارد ریال به این استان تخصیص یافته است.
همچنین در راستای حمایت از امر ازدواج نیز بانک صادرات ایران در شش ماه منتهی به پایان شهریور ماه ٩۶ تعداد ٢۵۵۶ فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه  به ارزش ٢۶۵ میلیارد ریال  به جوانان استان لرستان پرداخت کرده است.
شایان ذکر است، مانده سپرده های بانک صادرات ایران در استان لرستان تا پایان شهریور ماه ٩۶ از ١٠ هزارو ٨٢١ میلیارد ریال فراتر رفته که نزدیک به ١١ درصد کل مانده سپرده های شبکه بانکی در این استان به حساب می آید ضمن اینکه تا همین مدت، نسبت مانده تسهیلات جاری و غیر جاری این بانک به کل نظام بانکی در استان لرستان قریب به ١٠ درصد بوده است.

Twitter Google+ Facebook
225 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها