تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2793 تاریخ انتشار : 19 آذر 1396

صدای پول:اداره فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض الحسنه مهر ایران از اعمال تغییرات و بروز رسانی همراه بانک، در نسخه سیستم عامل اندروید خبر داد.

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، این نرم افزار به منظور استفاده مشتریان از امکانات جدید در سایت رسمی بانک به نشانی www.qmb.ir به روز رسانی شده است.
انجام تراکنش ها در بستر پیامکی، افزایش سقف انتقال وجه روزانه، افزایش طول کاراکتر رمز برنامه، نمایش شماره پیگیری در رسید کلیه تراکنش های انجام شده، امکان افزودن کارت شتابی در حالت ورود مهمان، به روزرسانی خودکار مانده پس از انجام تراکنش های مالی و … بخشی از امکانات و سرویس های جدید راه اندازی شده در این نسخه می باشد.
این نرم افزار، در صورت عدم ارتباط اینترنتی انتهای انجام تراکنش، برای سرویس های انتقال وجه حساب و کارت (غیر شتابی)، پرداخت قبوض، موجودی و گردش و پرداخت اقساط تسهیلات، طی مشاهده پیامی به کاربر، امکان انتخاب و انجام تراکنش در بستر پیامکی را فراهم می کند.
همچنین، در صورت درخواست افزایش سقف انتقال وجه روزانه طی مراجعه مشتری به شعب، مطابق سقف مجاز دستورالعمل بانک (حداکثر ۱۰۰ میلیون ریال روزانه و یک میلیارد ریال ماهانه) این سقف قابل افزایش و انجام تراکنش های انتقال وجه با در نظر گرفتن افزایش مبلغ امکان پذیر می باشد.

Twitter Google+ Facebook
230 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها