تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 1749 تاریخ انتشار : 7 آذر 1396

 

صدای پول: با برگزاری مراسم اهدا جایزه جشنواره طلایی بانک تجارت، محمد رضا مهربانی از مشتریان بانک تجارت به عنوان برنده یک دستگاه خودروی “هایماS7” این جشنواره شناخته شد.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، درمراسم اختتامیه اهدای جایزه جشنواره طلایی پایانه های فروشگاهی بانک تجارت که عصر روز شنبه چهارم آذرماه در پاساژ رضا تهران با مشارکت شرکت ایران کیش برگزار شد، “محمدرضا مهربانی” یکی از پذیرندگان پایانه های فروشگاهی بانک در این مجتمع به عنوان برنده جایزه ویژه خودرو هایما S7 این جشنواره شناخته شد.

از دیگر بخشهای این مراسم، اهدا ۳۰ کارت هدیه یک میلیون ریالی به قید قرعه به مشتریانی بود، که خرید خود را از طریق دستگاههای POS ایران کیش دراین پاساژ  انجام داده اند.

لازم به ذکر است جشنواره طلایی بانک تجارت همچنان در مجتمع های تجاری، قائم تجریش و مراکز خرید سیتی سنتر در اصفهان و قشم ، ستاره باران در تبریز، آفتاب شیراز تا پایان آذر ماه ادامه خواهد داشت. همچنین با توجه به استقبال گسترده پذیرندگان و مشتریان بانک تجارت از جشنواره طلایی بانک، این طرح در مراکز تجاری نام آوران و بلور تهران نیز برگزار می شود.

دارندگان کارتهای بانکی و پذیرندگان دستگاههای POS شرکت ایران کیش که مشتری بانک تجارت هستند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به سایت اینترنتی شرکت ایران کیش به نشانی www.irankish.com مراجعه نمایند.

Twitter Google+ Facebook
206 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها