تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2414 تاریخ انتشار : 13 آذر 1396
 صدای پول: در مراسمی و با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک رفاه و تنی چند از مدیران بلندپایه سازمان حراست کل کشور، کورش یزدان به عنوان مدیرکل جدید حراست بانک رفاه معرفی شد.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، در این مراسم که ۱۲ آذرماه سالجاری و در جمع دیگر مدیران عالی بانک رفاه صورت پذیرفت، از خدمات ارزشمند حسین درخشنده مدیرکل حراست سابق بانک رفاه قدردانی و کورش یزدان به عنوان مدیرکل جدید حراست این بانک معرفی شد.
مدیرعامل بانک رفاه در آئین تودیع و معارفه طی سخنانی ضمن معرفی کورش یزدان به عنوان مدیرکل جدید حراست، اظهار داشت: آقای یزدان به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دارای سوابق بسیار درخشان و ارزشمندی در حوزه های تخصصی نظارتی هستند.
دکتر سهمانی در ادامه افزود: بسیار خرسند هستیم که بانک رفاه از حضور ارزشمند ایشان که فردی شناخته شده و دارای دانش و آگاهی مفید در حوزه های اقتصادی و نظارتی هستند، بهره مند می شود. ضمن خوشامدگویی به ایشان، امیدواریم حضور ایشان در بانک رفاه منشأ اثرات خیر باشد.
گفتنی است کورش یزدان به مدت ۷ سال به عنوان رئیس مرکز حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران حضور داشته و در سال ۱۳۹۵ نیز به عنوان مدیرکل برتر حراست در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایشان تقدیر شده است.
مدیرعامل بانک رفاه در همچنین ضمن برشمردن خدمات ارزشمند و ماندگار درخشنده مدیرکل حراست سابق، اظهار داشت: ایشان فردی ارزشی، جهادی، تلاشگر و متخصص در حوزه تخصصی خود هستند. طی مدتی که در بانک رفاه نیز حضور داشتند منشأ اثرات مثبت و مطلوب بسیاری برای سازمان و همکاران بودند.

Twitter Google+ Facebook
458 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها