تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 92140 تاریخ انتشار : 27 آذر 1401

اعلملی با بیان اینکه محصول اقدامات پژوهشی باید به رضایت‌مندی ختم شود، گفت: محصول اقدامات پژوهشی باید کاهش قیمت تمام شده، کاهش هزینه‌های تولید، افزایش کیفیت محصول و افزایش رقابت‌پذیری خود را نشان دهد.
به گزارش  صدای پول از روابط عمومی سازمان اتکا، به نقل از خبرگزاری دفاع پرس، مرتضی اعلمی مدیر عامل سازمان اتکا صبح امروز (یکشنبه) در دومین جشنواره تخصصی پژوهش با اشاره به شعال سال (تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی) اظهار داشت: خوشبختانه سازمان اتکا با برنامه‌ریزی که داشته توانسته با افزایش فروش چشمگیر به این شعار عمل کند.
اعلمی با بیان اینکه در سال گذشته سازمان اتکا ۱۵ هزار میلیارد تومان فروش داشته است، گفت: از ابتدای سال تا کنون سازمان اتکا ۲۵ هزار میلیارد تومان فروش داشته است و پیش‌بینی ما این است تا پایان سال بیش از۳۰ هزار میلیارد تومان فروش داشته باشیم.
مدیرعامل سازمان اتکا گفت: باید با شناسایی فرصت‌ها و آسیب‌ها بتوانیم برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم؛ سازمان اتکا در زمان کرونا توانست با اقدامات جهادی خود جهادی ماسک و الکل تولید کند و علاوه بر مصرف داخلی، اقدام به صادرات کند.
وی گفت: امروز باید بتوانیم در حوزه بسته‌بندی محصولات با خلاقیت و نوآوری عمل کنیم تا بتوانیم سهم بالاتری از بازار را داشته باشیم لذا در برنامه پنج ساله هفتم سازمان اتکا، به موضوع تجهیزات، نوآوری و تکنولوژی پرداخته شده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه باید برای بی آبی و خشکسالی برنامه داشته باشیم تا به حوزه اقتصادی ما ضربه وارد نشود، گفت: پژوهشگران و نخبگان ما باید در این حوزه ورود پیدا کنند.
وی افزود: اگر در حوزه مهندسی خاک و زهکشی در کشور به خوبی عمل کنیم قطعا در ۱۰ سال آینده در حوزه تولید محصولات استراتژیک خودکفا خواهیم بود.
اعلمی با اشاره به عملیات سازمان اتکا در حوه فروشگاهی گفت: پژوهشگران باید در خصوص شلوغی فروشگاه‌های اتکا برنامه و راهکار خلاقانه داشته باشند تا بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.
اعلملی با بیان اینکه محصول اقدامات پژوهشی باید به رضایت‌مندی ختم شود، گفت: محصول اقدامات پژوهشی باید کاهش قیمت تمام شده، کاهش هزینه‌های تولید، افزایش کیفیت محصول و افزایش رقابت‌پذیری خود را نشان دهد.
جشنواره پژوهش در سازمان اتکا برای دومین سال و از ۲۳ آذر تا ۲۷ آذر در موضوعات صنایع غذایی، کشاورزی و دامپروری و شرکت فروشگاه ها و تجارت الکترونیک برگزار شد.

معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تأکید کرد؛
لزوم هوشمندسازی ارائه خدمات به نیروهای مسلح
امیر دریادار «خواجه‌امیری» با تأکید بر لزوم هوشمندسازی ارائه خدمات به نیروهای مسلح، گفت: برای تحقق این امر، باید از نظرات هیأت‌های اندیشه‌ورز و نخبگان استفاده کنیم.
به گزارش روابط عمومی سازمان اتکا به نقل از خبرگزاری دفاع مقدس، امیر دریادار «مهدی خواجه‌امیری» معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح صبح امروز (یکشنبه) در دومین جشنواره پژوهش سازمان اتکا، با اشاره به اینکه باید قدرت اقتصادی داشته باشیم، اظهارکرد: قدرت اقتصادی به معنای توانایی یک کشور در حفظ و افزایش سطح زندگی مردم از طریق تأمین کالا و خدمات از بازار‌های داخلی و حضور در بازار‌های خارجی است.
امیر خواجه‌امیری افزود: قدرت اقتصادی مجموعه‌ای است از ظرفیت‌های تولیدی و خدماتی کشور برای پشتیبانی از بنیه دفاعی و توسعه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی که با یکدیگر مرتبط هستند.
معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تأکید کرد: برای تقویت و توسعه اقدامات اقتصادی باید بتوانیم از مطالعات و تحقیقات شرکت‌های دانش‌بنیان در سطح عملیاتی و تصمیم‌گیری استفاده کنیم.
وی ادامه داد: باید از اسناد بالادستی و از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل و موضوعات حوزه‌های مختلف بهره‌گیری کنیم.
دریادار خواجه‌امیری با بیان اینکه در توسعه خدمات سازمان اتکا باید نگاهی به بیانیه گام دوم داشته باشیم، خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم سندی بالادستی در راستای جهش اقدامات است.
معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: سیاست اقتصاد مقاومتی با تأکید بر تولید و رویکرد درون‌زا، بهره‌برداری از سند راهبردی امنیت غذایی نیرو‌های مسلح و مفاد سند تحول مردمی دولت سیزدهم سه رویکردی است که باید در دستور کار قرار گیرد.
این مقام مسئول تأکید کرد: باید برای ارائه خدمات بهتر به خانواده‌های نیرو‌های مسلح و عموم مردم از نظرات هیأت‌های اندیشه‌ورز و نخبگان استفاده کنیم.
وی بیان کرد: خوشبختانه با برگزاری بیش از ۵۰ جلسه با متخصصین نیرو‌های مسلح و وزارت دفاع برنامه پنج ساله هفتم سازمان اتکا تهیه و تدوین شده است و به‌زودی رونمایی خواهد شد.
امیر خواجه‌امیری اظهار داشت: برای توسعه و پیشرفت و ارائه خدمات به‌روز باید نهضت تولید علم راه‌اندازی شود.
معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: امروز باید هوشمندسازی خدمات در اولویت ما باشد و از روش‌های سنتی عبور کنیم.

 

 

Twitter Google+ Facebook
274 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها