تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 548 تاریخ انتشار : 13 آبان 1396

صدای پول:مجمع عمومی عادی سالیانۀ شرکت سهامی بیمه آرمان برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ با حضور بیش از ۸۰  درصد سهامداران امروز برگزار شد.

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان، در این جلسه که به ریاست دکتر سعید قربانی به عنوان رئیس و آقایان مجید شایسته و دکتر حسن رضا دلیری به عنوان نُظار و محمدرضا مجدرضایی به عنوان منشی و با حضور مدیر عامل و نمایندگان بیمه مرکزی و سازمان های حسابرسی و بورس برگزار شد، عملکرد شرکت و صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ مورد بررسی قرار گرفت و با کثریت آراء به تصویب رسید.

در این جلسه علیرضا بیانیان مدیر عامل به ارائه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای بیمه آرمان در سال ۱۳۹۵ پرداخت. بیانیان بخشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در سال ۱۳۹۵ را اصلاح ترکیب پرتفوی، جذب اکانت های جدید، پیگیری وصول مطالبات معوق، تکمیل قراردادهای بانک مسکن، اصلاح فرایندها و دستورالعمل ها وکاهش و برگشت قابل توجه هزینه های جاری شرکت برشمرد.

وی همچنین از افزایش سرمایه شرکت از ۱۲۰ میلیارد تومان به ۱۵۰ میلیارد تومان تا پایان سالجاری و در نهایت به ۲۰۰ میلیارد تومان طی یک برنامه دو ساله خبر داد.

مدیر عامل بیمه آرمان در پایان از سهامداران، کارکنان، مدیران، معاونان و اعضای هیأت مدیره شرکت در طول این مدت قدردانی کرد و گفت: همه همکارانم با تلاش های شبانه روزی خود و بدون هیچ چشم داشتی این کارنامه یکساله شرکت را رقم زدند و امیدواریم با بررسی و تصویب گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تلاش ایشان مورد تأیید و تقدیر قرار بگیرد تا با انگیزه بیشتری اهداف شرکت را تحقق بخشند و جایگاه شرکت را ارتقاء دهند.

بر اساس گزارش هیأت مدیره، این شرکت در سال ۱۳۹۵ حدود ۲/۲۳۰میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است که در مقایسه با سال قبل از آن ۶ درصد کاهش داشته است.  از این رقم، ۲۱۱ میلیارد ریال بصورت مستقیم (۸/۸ درصد) و ۱۶۳ ۲ میلیارد ریال (۹۱/۲ درصد) بصورت غیر مستقیم تولید شده است.

همچنین خسارت پرداختی سال ۱۳۹۵ مبلغی حدود  ۵۰۶ ۱ میلیارد ریال است که در مقایسه با سال قبل از آن، ۱ درصد کاهش داشته است. نسبت خسارت سال۱۳۹۵ نیز، معادل ۶۸ درصد بود  که در مقایسه با سال قبل از آن ۴ درصد رشد داشته است.

براساس عملکرد۱۲ماهه منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ این شرکت همچنین مبلغ ۱۰۰,۱۵۰ میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است که مبلع ۱۰ ریال سود برای هر سهامدار تصویب شد.

در این جلسه همچنین مؤسسات حسابرسی آزموده کاران و بهراد مشار به عنوان حسابرسان اصلی و علی البدل (پس از تأیید بیمه مرکزی ج.ا.ا ) و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت تعیین و انتخاب شدند.

Twitter Google+ Facebook
340 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها