تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 3156 تاریخ انتشار : 21 آذر 1396
صدای پول:بیست و هفتمین نشریه «تجارت مشتریان» با موضوع نقش بانک ها در توسعه صنعت پتروشیمی منتشر شد.

به گزارش صدای پول به نقل ازروابط عمومی بانک تجارت محور این شماره نشریه تجارت مشتریان صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از بازارهای هدف این بانک قرار گرفته و در همیین راستا گفت‌وگوهایی را با یکی از اعضای هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی و کمیسیون فرهنگی مجلس، یک کارشناس بازار مالی، عضو هیات رئیسه شرکت فاتح صنعت و مدیرعامل شرکت صرافی بانک تجارت انجام شد.

همچنین بسته خدماتی ویژه شرکت‌های فعال در صنعت پتروشیمی در این مجله تشریح شده و خدماتی همچون آسان خرید و خدمات حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و کمک های بانک تجارت به زلزله‌زدگان غرب کشور تبیین شده است.
در بخش دیگری از این نشریه گفت‌وگویی را با همکار اصغر قاسم خانی بازنشسته بانک تجارت و پدر پیمان و مهراب قاسم‌خانی انجام داده‌ایم و مقاله ای از نرگس آبیار درباره مسائل زیست محیطی کشور نیز آمده است که خواندن آن خالی از لطف نیست.
بیست و هفتمین شماره نشریه «تجارت مشتریان» از طریق کارشناسان روابط عمومی بانک تجارت در تهران و دیگر استان‌ها در اختیار مشتریان این بانک قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه الکترونیک آن را از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir بخش اخبار و اطلاعیه‌ها (انتشارات بانک) اقدام کنند.

نشریه تجارت مشتریان در هر شماره خود به بررسی شاخه‌ای از بخش‌های مختلف صنایع و خدمات اقتصاد کشور می‌پردازد.

Twitter Google+ Facebook
264 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها