تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2646 تاریخ انتشار : 17 آذر 1396
 صدای پول: نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه دانا، صنعت بیمه را تضمین کننده امنیت و آرامش مردم دانست و خواستار بهره مندی هموطنان از پوشش های مختلف بیمه ای شد.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، دکتر بیژن صادق در مراسم گشایش شعبه جدید این شرکت اظهار داشت: صنعت بیمه توانایی و ظرفیت های بسیار مناسبی برای پوشش وقایع و حوادث غیرمترقبه دارد.
در این مراسم که روز ۱۴ آذر ماه جاری با حضور مدیران ارشد بیمه دانا و مقامات و مسوولان محلی ورامین در محل شعبه ۱۵ خرداد این شرکت برگزار شد، دکتر صادق اظهار داشت: بیمه دانا به عنوان دومین شرکت بزرگ بیمه خصوصی در کشور در طول سال های گذشته توانسته برند بسیار مناسب و خوشنامی را در کشور ایجاد کند، از بیمه درمان تکمیلی گرفته تا سایر رشته های متنوع بیمه ای که امیدواریم با گشایش شعبه جدید ۱۵ خرداد (قرچک-ورامین) از این پس شاهد ارتقای سطح خدمات و تسهیلات بیمه ای به مردم و امنیت و آرامش هموطنان این منطقه باشیم.
وی ظرفیت ها و توانایی های اقتصادی بالقوه و بالفعل منطقه را یادآور شد و با اشاره به وقایع رخ داده در تاریخ ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ که منجر به شهادت تنی چند از مردم ولایتمدار این منطقه شد، ابراز امیدواری کرد: امنیت و آرامش شهروندان جنوب شرق تهران از این پس با ارائه خدمات مناسب بیمه ای و پوشش های مختلف آن به بهترین شکل ممکن تامین شود.
دکتر صادق، شرایط اقلیمی و جغرافیایی ایران را مورد اشاره قرار داد و با تاکید بر عوامل تهدید کننده، خواستار مدیریت این رویدادها با استفاده از ابزار بیمه شد و افزود: با توجه به وقایع تلخ رخ داده اخیر کشور به ویژه غرب ایران، امیدواریم صنعت بیمه بتواند با استفاده از توانایی و ظرفیت های خود ضمن ارائه پوشش های مختلف بیمه ای، مرهمی بر آلام هموطنان زیان دیده باشد.

Twitter Google+ Facebook
321 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها