تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 1727 تاریخ انتشار : 6 آذر 1396
صدای پول: مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی مدیران دوایر و روسای شعب استان بوشهر بر ارتقاء سود آوری بانک تاکید کرد.
به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان بوشهر، دکتر ابراهیمی – مدیر کل امور مدیران بانک – وصول مطالبات را راهکارهای مناسب برای افزایش بهره وری بانک عنوان کرد و اظهار داشت: سودآوری مهم ترین اولویت یک بنگاه اقتصادی است لذا باید از تمامی ابزارهای موجود در این مسیر استفاده کنیم.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: همه کارکنان باید در مجموعه سازمانی احساس مسئولیت کرده و کارکنان هر شعبه به عنوان یک واحد مستقل بانکی برای رشد و رونق بانک تلاش نمایند.

مدیر کل امور مدیران بانک در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: جذب مشتریان کلان و شناسایی بازارها یکی دیگر از برنامه های اصلی بانک است که امیدواریم با همت و پشتکار همکاران خدوم و ارزشمند بانک به نقطه مطلوب در این حوزه دست یابیم.

در ادامه، عبدالرحیم دشمن زیاری- رئیس اداره امور شعب استان بوشهر – به ارائه گزارشی از عملکرد استان پرداخت و اظهار داشت: استان بوشهر با استفاده از راهکارهای علمی و عملی در جهت تحقق هر چه بهتر اهداف بانک برنامه ریزی نموده و امیدواریم با تلاش مجدانه تمامی همکاران، اهداف تعیین شده را محقق نماییم.

گفتنی است مدیر کل امور مدیران بانک در سفر به استان بوشهر ضمن بازدید از شعب به گفتگو و تبادل نظر و بررسی مسائل و مشکلات همکاران پرداخت.

Twitter Google+ Facebook
251 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها