تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 102105 تاریخ انتشار : 14 شهریور 1402

مدیر عامل سازمان اتکا از توزیع یک میلیون جیره غذایی ۲۴ ساعته بین زوار اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش صدای پول از  روابط عمومی سازمان، دکتر مرتضی اعلمی، پس از بازدید از قرارگاه وزارت دفاع  در مرز خسروی، در نشست با استاندار کرمانشاه، استقبال زائرین اربعین حسینی از مرز خسروی را باشکوه خواند و اظهار کرد: طی بازدید هوایی که از این مرز داشتیم، نسبت به سال گذشته زوار بسیار بیشتری این مرز را برای تردد انتخاب کرده‌اند.
رئیس هیئت مدیره سازمان اتکا خاطرنشان کرد: سازمان‌های انقلابی مانند سازمان اتکا نیز در این حرکت بزرگ در کنار مردم هستند و تاکنون اقداماتی در راستای آسایش و رفاه بیشتر زائرین انجام شده است.
وی اضافه کرد: سازمان اتکا که در حوزه امنیت غذایی  فعالیت می‌کند، طی ایام اربعین امسال در کنار زائرین حسینی است و تلاش می کند بخشی از نیازهای آن ها را خصوصا در حوزه تغذیه بر طرف کند.
اعلمی ادامه داد: امسال حدود یک میلیون جیره غذایی ۲۴ ساعته را بین زوار اربعین حسینی توزیع کرده و در حال بررسی هستیم که اگر استقبال زوار از آن بالا باشد، تعداد آن را برای سال‌های آینده افزایش دهیم.
مدیر عامل سازمان اتکا تاکید کرد: این جیره‌های غذایی پرکالری بوده که برای یک خانواده چهار نفره طراحی شده است و در برابر گرمای هوا مقاوم بوده و فاسد نمی‌شوند.

Twitter Google+ Facebook
4 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها