تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2418 تاریخ انتشار : 13 آذر 1396

صدای پول: مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: زنان روستایی به ویژه زنان سرپرست خانوار در اولویت دریافت وام اشتغال پایدار در قالب شرکت‌های تعاونی قرار دارند.

به گزارش صدای پول به نقل از ایبنا، حجت‌الله مهدیان با بیان اینکه طرحِ در اولویت قرار دادن زنان روستایی به ویژه زنان سرپرست خانوار برای دریافت وام تدوین شده و از دی امسال اجرایی می‌شود، از متقاضیان خواست برای استفاده از این نوع تسهیلات به شعب بانک توسعه تعاون در سراسر کشور مراجعه کنند.

وی میانگین نرخ تسهیلات پیش بینی شده برای زنان روستایی را ۶ درصد عنوان و تاکید کرد: این نوع وام در صورتی به متقاضیان پرداخت می‌شود که دارای طرح اقتصادی باشند.

مهدیان با بیان اینکه بودجه پیش بینی شده در این برنامه از محل ۱۲ هزار میلیارد تومان طرح اشتغال پایدار روستایی و شهرهای زیر ده هزار نفر تامین می شود، یکی از ویژگی های مهم آن را نبود سقف معین برای پرداخت وام به متقاضیان اعلام کرد و زمان بازپرداخت وام زنان روستایی را ۵ ساله دانست.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون همچنین از آمادگی این بانک برای ارائه تسهیلات به منظور گسترش طرح های ملی اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی خبر داد.

مهدیان اعلام کرد: در مجموع ٣٢ هزار میلیارد تومان به منظور توسعه طرح های اشتغال روستایی و اشتغال فراگیر در نظر گرفته شده که رقم قابل قبول و کم‌نظیری است. رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون تصریح کرد: بزودی تسهیلات از طریق بانک‌های عامل پرداخت می‌شود.

Twitter Google+ Facebook
220 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها