تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 88885 تاریخ انتشار : 29 شهریور 1401

ال‌جی در کنفرانس جهانی بلژیک، جدیدترین دستاوردهای خود درحوزه سیستم‌های پیشرفته‌ی کمک راننده هوشمند و فن‌آوری‌هایخودرو خودران را به نمایش گذاشت.

ال‌جی الکترونیکس (LG)، پیشرو در زمینه قطعات خودرو، بخش‌هایی از کار تحقیق‌و‌توسعه خود را به نمایش گذاشت و این هفته در AutoSens بروکسل جدیدترین راه‌کار داخل ‌خودرویی خود را معرفی کرد.

کنفرانس جهانی مربوط به سیستم‌های کمک راننده پیشرفته(ADAS) و فن‌آوری‌های خودروی خودران (AV)، AutoSensBrussels هر ساله در موزه مشهور Autoworld در پایتخت بلژیکبرگزار می‌شود. سال ۲۰۲۲ دومین سال متوالی است که الجی برایارائه در این رویداد دعوت شده است.

ال‌جی در ادامه‌ی موفقیت‌هایش، امسال برای دستاوردهای خود در بخش نوآورانهترین اپلیکیشن مفهومی داخل‌ خودرو و مبتکرانه‌تریناپلیکیشن ادراکی داخل خودرو مورد قدردانی قرار گرفت. در جوایزAutoSens سال گذشته، ال‌جی در بخش برترین توسعه سخت‌افزار سال، برنده‌ی جایزه‌ی طلا شد.

Autosens انجمن بین‌المللی نخبگان، مهندسان، دانشمندان و متخصصان صنعت خودرو است که در سال ۲۰۱۵ با هدف شکل‌دهیبه آینده‌ی فن‌آوری‌های ادراکی خودرو تشکیل شده است. AutoSensBrussels یکی از سه کنفرانس اصلی این انجمن است. رویداد سال ۲۰۲۱ به علت همهگیری کرونا به صورت آنلاین برگزار شد، و در اینرویداد ال‌جی و مرسدس بنز به‌طور مشترک نتیجه همکاری‌ موفق خود را در فن‌آوری دوربین ADAS ارائه دادند.

در کنفرانس امسال، که مجدد در Autoworld و به‌صورت حضوریبرگزار شد، ال‌جی جدیدترین راه‌کار دوربین داخل کابین خودرو را معرفی کرد و نتایج برنامه‌ی تحقیق‌وتوسعه‌ی برجسته‌ خود را به اشتراک گذاشت.

دکتر پارک یونگیونگ، از متخصصان Vision AIدر ال‌جی،درباره‌ی دوربین‌های نوآورانه این شرکت برای خودروها صحبت کرد و دیدگاهش را درباره‌ی مباحثی از جمله پورتفولیوی ال‌جی در راهکارهای قطعات خودرو و اقدامات بخش تحقیق‌و‌توسعه ال‌جی،مطرح کرد.

راه‌کارهای دوربین داخل خودرو ال‌جی با موفقیت برای کنترل راننده و سرنشینان به‌کاربرده شده است. و دکتر پارک در سخنرانی‌اش پروسه‌ی توسعه‌ی این راه‌کارهای یکپارچه‌ را به اطلاع مخاطبان رساند؛ از ابداع الگوریتم‌های جدید تا جدیدترین سیستم‌های راستی‌آزمایی و نرم‌افزار کنترل دوربین که تضمین‌ می‌کند دوربین‌های این شرکت از تکنولوژی پیشرفته بهره می‌برند.

به گفته‌ی یون سیوکیون، مدیر شرکت راه‌کارهای تامین قطعاتخودرو ال‌جی: «تحقیق‌وتوسعه‌ی مستمر، کلید موفقیت مداوم ال‌جیدر بازارهای به‌سرعت در حال رشد ADAS و AV است. ما مفتخریمکه بار دیگر امسال برای ارائه در AutoSens دعوت شدیم و همچنان به ارائه‌ی چشم‌انداز خود و حمایت از جوامع صنعتی و انجمن‌هایمتخصصانی که مانند ما رویای پویایی آینده را در سر دارند ادامه خواهیم داد.»

###

شرکت راهکارهای تجهیزات اتومبیل ال‌جیالکترونیکس

شرکت راهکارهای تجهیزات اتومبیل ال‌جی بر تجاری‌سازی خودروهای خودران و نوآوری‌های مسئولانه زیست محیطی در صنعت خودرو و ارائه راه حل‌هایکلیدی بر پایه تکنولوژی‌های اختصاصی ال‌جی تمرکز دارد. در دو حوزه تجاری خود (هوشمندسازی و سبز) راهکارهای تطبیقی برای فراهم آوردنتجربه استفاده درون خودرو و الکتریکی کردن آن را ارائه می‌دهد. بخش هوشمند سازی آن راهکارهایی مانند سیستم‌های سرگرمی-اطلاع‌رسانیدرون خودرو، اتصال، رانندگی هوشمند و پلتفرم نرم‌افزاری واسط سایرتکنولوژی‌های خلاقانه را ارائه می‌دهد و همزمان بخش کسب‌وکار سبز بر قوایمحرکه الکترونیکی با ولتاژ و راندمان بالا تمرکز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ال‌جی به سایت www.LGnewsroom.com مراجعه کنید.

شماره تماس: ۲۶۲۰۵۹۴۰

ایمیل: kaveh.moftakhari@lge.com

Twitter Google+ Facebook
129 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها