تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2951 تاریخ انتشار : 20 آذر 1396صدای پول:
مدیرعامل بیمه نوین از رشد ۲۷ درصدی این شرکت، بدون احتساب بیمه شخص ثالث طی هشت ماهه نخست سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بیمه نوین، هم زمان با دومین نشست هم‌اندیشی مدیران‌ ستادی و رؤسای شعب بیمه نوین در سال ۹۶، حسین کریم خان زند با اعلام این خبر گفت: مزیت رقابتی برای رشد مقوله پیچیده‌ای نیست، گاهی یک ایده می‌تواند منشا تحول باشد، خوشبختانه پیاده سازی ایده اتوپلاس در شرکت امروز به رشد ۴۰ درصدی در بیمه های بدنه منجر شده است.

وی ادامه داد: مزیت رقابتی به صورت تصادفی و بدون برنامه حاصل نمی شود بلکه باید این تفکر برای ایجاد تغییر و دستیابی به تحول در سیستم شکل بگیرد. ما در بیمه نوین تلاش می کنیم محصولات و خدمات خود را از طریق رقابت مداری متمایز کنیم.

کریم خان زند درخصوص اهمیت برنامه ریزی برای تعالی سازمانی در بیمه نوین گفت: تعالی سازمانی به معنای خلق ارزش برای تک تک اعضاست. این تعالی بدون گسترش توانایی و ایجاد فرصت رشد برای تمام همکاران، امکان پذیر نمی‌شود. رشد یک مقوله فردی نیست، در بیمه نوین تفکر رشد جمعی باید حاکم باشد و این به معنای مشارکت کارکنان و ایجاد امکان برای رشد برای افراد است.

وی خاطرنشان کرد: برای تغییر وضع موجود باید تصمیم گرفت و این تغییر برای نوآوری و ایجاد فرصت باید با استفاده از یادگیری و آموزش محقق شود. من همواره تأکید کرده ام، نیاز به آموزش و به چالش کشیدن وضع موجود هرگز قطع نمی شود چرا که با توجه به روند تحولات این نیاز هر روز بیشتر از قبل هم خواهد بود.

مدیرعامل بیمه نوین از وضعیت قابل قبول این شرکت در بازار گفت و تصریح کرد: خوشبختانه جایگاه پایداری که امروز در آن هستیم نتیجه تلاش همه کارکنان و شبکه فروش است و اینکه امروز توس رقبا رصد می شویم حاکی از این است که توانسته ایم موقعیت خود در بازار را تثبیت کنیم.

دومین نشست هم‌اندیشی مدیران‌ ستادی و رؤسای شعب بیمه نوین در سال ۹۶، با محوریت بررسی و ارائه راهکارهای “افزایش پرتفوی و مشتری مداری” در هتل بزرگ تهران برگزار شد.

Twitter Google+ Facebook
308 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها