تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 2438 تاریخ انتشار : 13 آذر 1396

 

صدای پول: مدیرشعب منطقه البرز از رشد همزمان منابع و اعطای تسهیلات بانک سپه طی نیمه نخست سالجاری در این استان خبرداد.
به گزارش  صدای پول به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، رمضان همتی باغبانانی ضمن اعلام خبر فوق افزود: بانک سپه در سال اقتصاد مقاومتی تولید – اشتغال برای جذب منابع دست مردم و اختصاص آن به بخشهای مختلف اقتصادی، در کنار تلاش مضاعف برای جذب منابع بیشتر رشد قابل توجهی در اعطای تسهیلات داشت.
* رشد ۳۳ درصدی منابع بانک سپه در استان البرز
مدیرشعب بانک سپه منطقه البرزگفت: سپرده های کل منطقه البرز از ۱۱هزارمیلیارد ریال در پایان سال گذشته به ۱۴هزار و ۶۳۹ میلیارد ریال در پایان مهرماه سالجاری رسید که رشد ۳۳ درصدی نشان می دهد.
وی به ارتقای درجه بالای ۵۰ درصد از شعب منطقه البرز اشاره کرد و افزود: مانده منابع بانک سپه در استان البرز در مهرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن با افزایش بی سابقه؛ رتبه اول رشد منابع در بین بانکهای تجاری استان را کسب کرد.
* افزایش ۳۹ درصدی اعطای تسهیلات 
مدیرشعب منطقه البرز از رشد کم سابقه اعطای تسهیلات در این استان توسط بانک سپه خبرداد و افزود: مانده تسهیلات بانک سپه در استان البرز تا پایان شهریور ماه سالجاری با رشد ۳۹ درصدی از ۲ هزار و ۵۵۵ میلیارد ریال به ۳ هزار و ۵۴۰ میلیارد ریال رسید و با این رشد در بین بانکهای تجاری استان رتبه دوم را در افزایش پرداخت تسهیلات به خود اختصاص داد.
* پرداخت ۲۹۰۰ فقره وام قرض الحسنه ازدواج 
وی با اشاره به پرداخت ۱۴۷میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج توسط بانک سپه در استان البرزگفت: این میزان تسهیلات در هفت ماهه نخست سال جاری بابت ۱۴۰۹فقره وام ازدواج پرداخت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۹۸درصد در تعداد و ۲۱۸ درصد رشد در مبلغ را نشان می دهد.
 
* کمک به قشرآسیب پذیر 
مدیرمنطقه البرزگفت: بانک سپه در یک سال گذشته ۱۷۷فقره تسهیلات در قالب خود اشتغالی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی با اعتباری بالغ بر۲۶ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
همتی اظهارداشت: بانک سپه برای جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها ۵۰ فقره تسهیلات بهسازی مسکن روستایی بااعتباری بالغ بر ۸ میلیارد و ۲۳۰میلیون ریال پرداخت کرده است.
* پرداخت تسهیلات طرحهای اقتصاد مقاومتی
وی ضمن اشاره به ضرورت بسیج همگانی برای کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: در قالب طرحهای اقتصاد مقاومتی، بانک سپه در استان البرز طی یکسال گذشته ۵۶ فقره تسهیلات با اعتباری بالغ بر ۷۹۷ میلیارد ریال به صنایع استان اختصاص داد.
* رشد ۹۵ درصدی تعداد تسهیلات پرداختی در استان 
مدیرمنطقه البرزگفت: در شش ماهه اول سالجاری در استان البرز بانک سپه موفق شد ۴۲۲۶ فقره تسهیلات در بخشهای مختلف اقتصادی، تولیدی و خدماتی با مبلغ هزار و ۳۷۸ میلیارد ریال پرداخت کند که به لحاظ تعداد ۹۵ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می دهد.
* رشد شاخص های بانکداری الکترونیک 
مدیرمنطقه البرز به توسعه خدمات بانک سپه درحوزه بانکداری الکترونیک اشاره کرد و افزود: تعداد دستگاهها خود پرداز بانک سپه در استان البرز تا شهریورماه سالجاری به ۱۰۱ دستگاه رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن ۲۲ درصد رشد داشته است. در همین مدت تعداد پایانه های فروشگاهی این بانک از ۷۵۷۵ دستگاه در شهریور ۹۵ به ۹۹۰۳ دستگاه در شهریورماه سال جاری افزایش یافت که ۳۱ درصد رشد نشان می دهد.
وی با بیان اینکه ۱۳درصد از کل صنایع کشور در استان البرز مستقر است، خاطرنشان کرد: فعالیت برندهای شناخته شده ملی و بین المللی در این استان؛ باعث شده تیم بازاریابی بانک سپه در منطقه البرز با اکثر واحدهای تولیدی تعامل داشته و در حال حاضر بسیاری از تولیدکنندگان خوشنام و معتبر استان البرز از مشتریان قدیمی نخستین بانک ایرانی هستند.
مدیر منطقه البرز اظهار کرد: بانک سپه استان البرز آماده ارائه انواع خدمات از قبیل؛ صدور ضمانتنامه های بانکی، اعتبارات اسنادی داخلی و خارجی و پرداخت تسهیلات خرد و کلان و حمایت همه جانبه از صنعت استان البرز است.
Twitter Google+ Facebook
224 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها