تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 425 تاریخ انتشار : 10 آبان 1396

صدای پول:سهم بازار بانک رفاه در بخش ارز طی شش ماهه نخست سال جاری در بین بانک های دولتی و غیر دولتی به رتبه هفتم ارتقاء یافت.

به گزارش صدای پول و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، سهم بازار و رتبه بانک رفاه کارگران در حوزه عملیاتی ارزی در بین بانک های دولتی و غیر دولتی از ۱۵ در سال ۹۴ به رتبه نهم در پایان سال ۹۵ رسید و در پایان شش ماهه نخست سال جاری با دو پله ارتقاء به رتبه هفتم رسید.

بر اساس این گزارش، پس از برجام،  بانک رفاه با برقراری روابط کارگزاری با بیش از ۱۵۰ بانک کارگزار در کشورهای مختلف و افتتاح حساب های کارگزاری متعدد، حضور فعالی در بازار های بین المللی داشت که نتیجه آن رشد ۲.۵ برابری حجم عملیات ارزی بانک رفاه در بخش اعتبارات اسنادی، پذیرش بروات اسنادی، صدور حوالجات ارزی، صدور ضمانتنامه های ارزی و اعطای تسهیلات ارزی در سال گذشته و تداوم این روند در سالجاری بوده است.

گفتنی است، بانک رفاه آمادگی دارد تا از منابع امضای قراردادهای تامین مالی با بانک های بزرگ در کشورهای کره جنوبی، چین و اتریش در راستای اعطای تسهیلات ارزی به مشتریان و واجدان شرایط بانک به منظور اجرای طرح های عمرانی، تولیدی و زیر ساختی با همکاری و مشارکت پیمانکاران خارجی بهره برداری کند.

Twitter Google+ Facebook
304 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها