تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2148 تاریخ انتشار : 11 آذر 1396

صدای پول:معاون مالی شرکت کارت اعتباری ایران کیش از ارتقا رتبه شرکت کارت اعتباری ایران کیش در شورای عالی انفورماتیک خبر داد.

به گزارش صدای پول به نقل از شرکت کارت اعتباری ایران کیش، این شرکت علاوه بر تمدید گواهینامه رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیک برای یک دوره یکساله دیگر، توانست رتبه خود در رشته ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری و بسته‌های نرم‌افزاری حامل محتوا (با ۲۱ گرایش) را از رتبه پایه ۲ به یک ارتقا دهد.

بر اساس مصوبات معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و شورای عالی انفورماتیک (از زیرمجموعه‌های معاونت مذکور) کلیه دستگاه‌های اجرایی دولتی، بانک‌ها و… موظف‌اند قراردادهایشان را صرفاً با شرکت‌های دارای گواهینامه رتبه‌بندی از شورای عالی انفورماتیک منعقد کند.

اصغر اطمینان، با اعلام این خبر گفت: ایران کیش اکنون در چهار پایه خدمات (خدمات پشتیبانی با ۵ گرایش)، رشته تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری با ۲۰ گرایش و رشته ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای پایه، سیستم و ابزارها با ۹ گرایش و رشته ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری یا بسته‌های نرم‌افزاری حامل محتوا با ۲۱ گرایش رتبه ۱ را کسب کرده است.

وی افزود: رتبه این شرکت همچنین در گرایش مشاوره و نظارت براجرای طرح های انفورماتیکی از رتبه ۴ به ۲ ارتقا یافته است و در ۵ تخصص دیگر نیز موفق به کسب رتبه از شورای عالی انفورماتیک شده است.

معاون مالی شرکت کارت اعتباری ایران کیش در ادامه خاطر نشان کرد: گواهینامه‌های صادره توسط شورای عالی انفورماتیک در پنج رسته خدمات، سخت‌افزار، نرم‌افزار، انتقال اطلاعات و مشاوره صادر می شود که هریک از آن‌ها دارای رشته‌ها و گرایش‌های متعددی هستند. در حال حاضر ایران کیش در تمام رسته ها به جز رسته سخت افزار دارای رتبه‌بندی است.

Twitter Google+ Facebook
224 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها