تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 1054 تاریخ انتشار : 26 آبان 1396

صدای پول:مدیرعامل بانک ملی ایران امروز برای اطلاع از آخرین وضعیت زلزله زدگان مناطق غربی کشور، راهی کرمانشاه شد.
به گزارش صدای ظول به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین زاده در جریان این سفر، به شعبه مرکزی بانک ملی ایران در سرپل ذهاب رفت و از نزدیک با کارکنان این شعبه گفت و گو کرد.

وی ضمن عرض تسلیت بابت این سانحه تلخ که موجب سوگوار شدن مردم کشور شد، گفت: غم از دست دادن جمعی از هموطنانمان در کرمانشاه مرا بسیار اندوهگین کرد و با وجود اینکه عازم همایشی در بابلسر بودم، سفرم را لغو و به کرمانشاه آمدم.

حسین زاده ادامه داد: ما نگران سلامتی شما بودیم و سلامتی همکاران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. ضمن اینکه خانه و تجهیزات ساخته می شود و نگرانی در این باره وجود ندارد.

مدیرعامل بانک ملی ایران همچنین از انجام اقدامات لازم برای اسکان همکاران آسیب دیده در زلزله خبر داد و تاکید کرد: هماهنگی هایی برای ساخت مسکن در محلی امن و در نزدیک ترین شهر به کارکنان آسیب دیده در اثر زلزله صورت گرفته است و مراحل ساخت خانه را به سرعت انجام می دهیم.

دکتر حسین زاده خطاب به کارکنان شعبه سر پل ذهاب این بانک گفت: روزهای سختی را با خدمت رسانی در این ایام دارید و قطعا انسان های بزرگ، برای این روزها ساخته شده اند.

وی خواستار ارتباط مستمر رییس شعبه و رییس حوزه این بانک در استان کرمانشاه و مناطق زلزله زده شد و گفت: یکی از مسئولان را نیز برای خدمت رسانی ویژه به همکاران در این استان در نظر گرفته ایم.

مدیرعامل بانک ملی ایران تصریح کرد: عده ای از همکاران را که داوطلب برای کمک رسانی به کرمانشاه هستند را نیز اعزام می کنیم تا بار کاری کارکنان مناطق زلزله زده کمتر شود.

دکتر حسین زاده اضافه کرد: از لحظه نخست اطلاع از این واقعه تلخ، کمیته هایی نیز در بانک ملی ایران برای کمک رسانی به زلزله زدگان تشکیل و تیم پزشکی و امدادی بیمارستان بانک نیز به منطقه اعزام شد.

مدیرعامل بانک ملی ایران همچنین به شعبه بانک سپه در سرپل ذهاب رفت و از کارکنان این شعبه نیز دلجویی کرد.

در ادامه وی از بیمارستان صحرایی و نحوه خدمت رسانی نیروهای اعزامی این بانک در منطقه بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت روند درمان مصدومان این سانحه قرار گرفت.

Twitter Google+ Facebook
255 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها