تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2914 تاریخ انتشار : 19 آذر 1396

صدای پول: به مناسبت  روز نیروی دریایی ، دکتر عباس عسکرزاده مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان به دیدار امیر دریادار دکتر حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران رفت و با ایشان به بحث و تبادل نظر پرداخت .

 به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان ، در این دیدار دکتر عسکرزاده ضمن تبریک روز نیروی دریایی به امیر دریادار دکتر خانزادی و تمامی دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران ، حفاظت و حراست از مرزهای آبی ایران را حرکتی سترگ و نقش نیروی دریایی را در منطقه ، نقشی استراتژیک و مهم دانست .
 ایشان در ادامه با اشاره به حمایت های همیشگی ارتش ، بویژه نیروی دریایی از بانک حکمت ایرانیان ، از فرمانده نیروی دریایی قدردانی نمود و بر همکاری های بیشتر میان دو طرف در راستای بهبود فرآیند خدمت رسانی هرچه بهتر به کارکنان شریف نیروی دریایی تاکید کرد و سپس به ارائه گزارشی از تازه ترین دستاوردها و خدمات بانک حکمت پرداخت .
 در ادامه امیر دریادار دکتر حسین خانزادی نیز ضمن تشکر از حضور دکتر عسکرزاده با ابراز رضایت از خدمات رسانی بانک حکمت ایرانیان به کارکنان نداجا ، بر تنوع طرحهای تسهیلاتی به کارکنان آجا  تاکید کرد و آمادگی خود را برای گسترش همکاریهای هرچه بیشتر در جهت تامین معیشت کارکنان نیز اعلام نمود .
 در پایان نیز دکتر عسکرزاده با اشاره به تلاش مستمر بانک حکمت مبنی بر ارائه بهترین و به روز ترین خدمات بانکی به نداجا ، موفقیت و توفیق روز افزون در امور را برای مجموعه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با فرماندهی امیر دریادار دکتر خانزادی از درگاه خداوند متعال مسئلت نمود .
Twitter Google+ Facebook
196 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها