تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 92185 تاریخ انتشار : 28 آذر 1401
مدیرعامل و هیئت همراه خود طی سفری دو روزه میهمان استان فارس بود.به گزارش صدای پول از  روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه؛ محمدرضا نمازی که از آغاز کار خود در این بنگاه اقتصادی رویکردی نوین از بازدیدهای میدانی را در دستور کار خود قرار داده بود، این بار شیراز را زیر ذره‌بین برد.

پس از بازدیدهای میدانی بسیار در استان‌های تهران، البرز، آذربایجان غربی و شرقی، دکتر محمدرضا نمازی، روز چهارشنبه مورخ بیست و سوم آذرماه راهی فارس شد،

در این سفر سرکار خانم ملکی مدیر روابط عمومی، بازاریابی و رفاه رسانه و جناب آقای رفیعی معاون فروش و مدیر توسعه حضور داشتند.

بهشت رفاه همینجاست!

در گام نخست این سفر، یکی از املاک رفاه که سرآغاز پروژه‌ای جذاب خواهد بود مورد بررسی و نظارت قرار گرفت تا راهکارهای مناسب جهت پیشبرد این پروژه ارائه شود.

مقاصد بعدی دکتر محمدرضا نمازی فروشگاه بهشت و بعد حافظ بود.
وی با علاوه بر نظارت و ارزیابی نحوه عملکرد این فروشگاه‌ها در دسته‌ بندی‌های مختلف به گفتگو و جویایی مشکلات و چالش‌های پرسنل سطح فروش پرداخت.

مدیرعامل فروشگاه‌داران را فرا خواند!

در ادامه نیز نشستی با مدیران و روسای فروشگاهی استان فارس برگزار شد و مواردی همچون: راهکارهای افزایش فروش، گسترش حوزه اجرایی فروش سازمانی، ارتقاء سطح کمی و کیفی عملیات فروشگاهی، نحوه برخورد با مشتری، روابط عمومی و بازاریابی، نوع چیدمان، کنترل کیفیت و … مورد بحث قرار گرفت.

در انتهای این نشست که آخرین گام از روز اول این سفر بود، مدیرعامل و حاضرین تصویری را به یادگار ثبت کردند.

روز دوم و نشست با تأمین کنندگان

در آغاز روز دوم، دکتر محمدرضا نمازی مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و هیئت همراه به بازدید و بررسی عملکرد سوله فروشگاه حافظ به عنوان بزرگ‌ترین انبار فروشگاهی دپوی کالا پرداختند و راهکارهایی را جهت ارتقای کیفیت و بهره وری ارائه نمودند.

در ادامه نیز نشست‌های متعددی با تأمین کنندگان محلی برگزار شد و مذاکرات هدفمند و مناسبی جهت تأمین کالاهای با کیفیت صورت پذیرد.

لازم به ذکر است در این سفر سرکار خانم ملکی و جناب آقای رفیعی نیز بازدیدها و مأموریت‌های متفاوتی در راستای تخصص خود انجام دادند.

در انتها واحد روابط عمومی و بازاریابی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه از میزبانی و زحمات همکاران محترم استان‌ فارس به ویژه جناب آقای تنیده و سرکار خانم محمودی کمال سپاس را دارد.

انتهای پیام./

Twitter Google+ Facebook
33 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها