تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 1492 تاریخ انتشار : 4 آذر 1396

صدای پول:روابط عمومی بانک سرمایه در سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و چهاردهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، موفق به دریافت نشان ویژه مدیریت بحران و لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی شد.

به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، بر اساس رای هیات داوران سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، نشان ویژه مدیریت بحران به دلیل اتخاذ راهبردها و عملیات ارتباطی برای مدیریت بحران و بهره برداری خردمندانه از ظرفیت های رسانه ای و ارتباطی در این راستا، به روابط عمومی بانک سرمایه اهدا شد.

همچنین بر اساس رای هیئت داوران چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران در سال ۹۶، لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی به ناهید مونسان، رئیس اداره روابط عمومی بانک سرمایه به دلیل توفیقات موثر در دوران مدیریت روابط عمومی، طراحی نظام ارتباطی شایسته و اهتمام در توسعه کمی و کیفی فعالیت های روابط عمومی تعلق گرفت.

گفتنی است سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، با معرفی برترین های این عرصه، در روز ۳۰ آبان در مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار شد. این سمپوزیوم که به عنوان مهمترین رویداد در عرصه روابط عمومی های کشور محسوب می شود، به صورت سالانه و با هدف ارتقاء دانش دست اندرکاران روابط عمومی، معرفی الگوهای موفق، شناسایی استعدادها، ایجاد رقابت سالم، تشویق و ترغیب به امر فعالیت علمی-تخصصی در روابط عمومی و نیز کمک به ارتقاء کیفی فعالیت های روابط عمومی در کشور برگزار می گردد.

Twitter Google+ Facebook
278 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها