تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 2906 تاریخ انتشار : 19 آذر 1396

صدای پول: معاون شرکت بورس تهران از درج نام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با نماد «سپ» در فهرست شرکت‌های پذیرفته‌شده برای نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران خبر داد.

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی بانک سامان به نقل از شرکت پرداخت الکترونیک سامان، روح الله حسینی‌مقدم با اعلام این خبر گفت: پس از درج نام، به زودی سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.

معاون شرکت بورس تهران تصریح کرد: این شرکت که در تاریخ ۳.۸.۹۶ با شماره ۱۱۵۴۱ موفق به پذیرش در بورس شد، همچنین در تاریخ ۱۴.۹.۹۶ به‌عنوان پانصدوبیستمین شرکت پذیرفته‌شده‌ در بورس در بخش «کامپیوتر و فعالیت‌های مربوط به آن»، گروه و طبقه «‌‌مشاوره مربوط به نرم‌افزار و عرضه نرم‌افزار» با کد صنعت «۷۲۲۰۰۸» و نماد «سپ» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.

این گزارش حاکی است، این مهم در حالی رخ می‌دهد که «سپ» در راستای توسعه فعالیت‌ها و کسب‌وکار خود و با هدف امکان دسترسی گسترده به انواع روش‌های تأمین مالی، حضور در بورس اوراق بهادار را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های استراتژیک خود، هدف قرار داده ست.

گفتنی است، سپ با سرمایه ۱۸۰ میلیارد تومانی با شراکت عمده بانک سامان و بانک رفاه کارگران، رتبه دوم سهم از بازار خدمات پرداخت الکترونیک کشور را از طریق بسترهای دستگاه کارتخوان‌ (POS)، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG و درگاه پرداخت موبایلی (#۷۲۴*) در اختیار دارد.

شایان ذکر است با عرضه عمومی سهام سپ در بورس، از این پس بیش از ۸۰۰ هزار پذیرنده کارتخوان و درگاه اینترنتی این شرکت و میلیون‌ها نفر از کاربران سامانه و اپلیکیشن ۷۲۴ و همچنین عموم مردم ایران، می‌توانند سهامدار نخستین شرکت پرداخت الکترونیک کشور باشند.

Twitter Google+ Facebook
224 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها