تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 2180 تاریخ انتشار : 11 آذر 1396
 
صدای پول: امکان افتتاح حساب قرض الحسنه جاری، سپرده گذاری کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز در باجه های خدمات بانکی روستائی فراهم شده است.
به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی پست بانک- فرحی، مدیرعامل پست بانک ایران اعلام کرد: در راستای اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی و تطبیق فعالیت باجه‌های خدمات بانکی روستائی با استانداردهای بانک مرکزی و به منظور رونق فعالیت این باجه ها، خدمات و کارمزدهای جدیدی برای آنها درنظر گرفته شده است.

فرحی با اشاره به راه‌اندازی سرویس‌های جدید در باجه های خدمات بانکی روستائی افزود: امکان افتتاح حساب قرض الحسنه جاری، سپرده گذاری کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز که تمامی حساب های مذکور صرفا با کارت می باشد در باجه های مذکور فراهم شده و واگذاری دفترچه حساب، دسته چک و سایر ابزارهای پرداخت کماکان توسط شعب ناظر صورت می پذیرد.

مدیر عامل بانک در ادامه درخصوص ارتقاء انگیزه کارگزاران شاغل در باجه های مذکور گفت: کارمزد پرداختی به کارگزاران این باجه ها براساس میزان رشد منابع و مانده حساب های مذکور و به نسبت میزان افزایش منابع هر باجه بانکی مطابق با دستورالعمل های مربوطه تعیین شده است.

فرحی افزود: فرم ها و اوراق اداری لازم دراختیار باجه ها قرار گرفته و مقرر گردیده که کارگزاران باجه ها ضمن احراز هویت دقیق مشتریان و اخذ مدارک شناسائی مشتریان مطابق ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند.

مدیرعامل پست بانک با تاکید بر لزوم اخذ استعلام های لازم و رعایت ضوابط رایج بانکی برای افتتاح حساب در این باجه ها گفت: به ازای هر مشتری فقط یک فقره پست بانک کارت صادر می گردد و امکان تغییر حساب متصل به کارت در شعبه ناظر نیز وجود دارد.

فرحی ابراز امیدواری کرد که با افزایش خدمات و کارمزدهای باجه های روستائی و تلاش همکاران بانک، نقش پست بانک در رونق اقتصاد روستاهای کشور بیش از پیش افزایش یابد.

Twitter Google+ Facebook
239 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها