تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 94279 تاریخ انتشار : 11 بهمن 1401

مدیرعامل بیمه رازی وظیفه اصلی مجتمع تخصصی آراز را حفظ بلند مدت مشتریان خاص شرکت دانست و گفت: مجتمع‌های تخصصی خدمات به‌روز و متفاوت به مشتریان بزرگ ارائه خواهند کرد.

به گزارش صدای پول  نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی در حاشیه افتتاح مجتمع تخصصی آراز، با تاکید بر نقش تاثیرگذار نیروی انسانی بر عملکرد شرکت و شعب اظهار کرد: مجتمع‌های تخصصی همچون مجتمع تخصصی آراز در راستای ارائه خدمات به‌روز و متفاوت به مشتریان بزرگ که نقش تاثیرگذاری بر اقتصاد و صنعت کشور دارد، راه‌اندازی می‌شوند.

او از ویژگی‌های مجتمع‌ تخصصی آراز به ساختار مجتمع و بهره‌مندی از نیروی انسانی متخصص اشاره کرد و یادآور شد: جذب و نگهداشت مشتریان ویژه از وظایف جدی و اساسی مجتمع تخصصی آراز است که با تلاش همکاران و شبکه فروش بانک صنعت و معدن در پرتفوی بیمه رازی قرار گرفته که بیمه رازی از طریق مجتمع‌های تخصصی به دنبال حفظ بلندمدت مشتریان بزرگ است.

مدیرعامل بیمه رازی افزود: همکاران مستقر در مجتمع‌های تخصصی بیمه رازی که خدمات ویژه به مشتریان خاص ارائه می‌کنند، دارای بالاترین سطح اختیارات خواهند بود و به عنوان روسای ادارات در ساختار اداری بیمه رازی شناخته می‌شوند.

رضایت بیمه‌گذار در مدت زمان کوتاه

همچنین در حاشیه این جلسه موسوی- کارگزار بیمه رازی که رابط بیمه رازی و بانک صنعت و معدن است، خبر از کسب حداکثری رضایت بانک صنعت و معدن از خدمات بیمه رازی داد و گفت: بانک صنعت و معدن در هفته‌های اخیر که خدمات به‌روز و متفاوتی را نسبت به گذشته از بیمه رازی دریافت کرده است، بالاترین میزان رضایت را دارد.

او ادامه داد: بانک صنعت و معدن در سال‌های گذشته از دیگر شرکت‌های صنعت بیمه خدمات دریافت کرده‌اند که در حال حاضر با دریافت خدمات متفاوت از سوی شرکت بیمه رازیرضایت و آرامش خاصی را تجربه کرده‌اند.

 

Twitter Google+ Facebook
137 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها