تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

کد خبر : 1866 تاریخ انتشار : 7 آذر 1396

صدای پول: دویست و هشتادمین جلسه اصلی کمیسیون هماهنگی ادارات رفاه کارکنان بانک‌ها به منظور پیگیری روند تدوین آئین‌نامه رفاهی مشترک بانک‌ها، هفتم آذرماه به میزبانی پست بانک ایران برگزار شد.

به گزارش  صدای پول به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: در این جلسه فریدون کهزادیان مدیر امور سرمایه انسانی و پشتیبانی این بانک با تبریک مناسبت های ربیع الاول به تشریح اهمیت و ضرورت توجه به رفاه کارکنان به‌عنوان سرمایه اصلی سازمان‌ها پرداخت و گفت: هماهنگی بین بانک‌ها در طراحی برنامه‌های رفاهی مانند تسهیلات کارکنان، اماکن رفاهی، صندوق آتیه، کمک هزینه تحصیلی، درمان، تحصیل و سایر امور یک ضرورت بوده و تأمین کننده رضایت کارکنان بانک‌ها خواهد بود .
وحید اصفهانی رئیس اداره‌کل سرمایه انسانی و رفاه پست‌بانک‌ایران نیز در ادامه جلسه ابراز امیدواری کرد که جلسات این کمیسیون منجر به هماهنگی بیشتر و طراحی برنامه‌های متناسب با نیازهای کارکنان بانک‌ها شود.
همچنین در این جلسه معاون دبیر کمیسیون هماهنگی ادارات رفاه کارکنان بانک‌ها و اعضای این کمیسیون به بحث و تبادل نظر درخصوص وضعیت اماکن رفاهی، تسهیلات ویژه کارکنان و راهکارهای تدوین آئین‌نامه رفاهی مشترک پرداختند و مقرر شد پیش نویس آئین‌نامه مذکور به بانک‌ها ابلاغ و پس از لحاظ نمودن نظرها و پیشنهادات بانک‌ها متن نهائی آیین نامه در کمیسیون اصلی مصوب گردد.
گفتنی است: داود براتی رئیس اداره‌کل رفاه بانک ملت با نظر اعضای کمیسیون هماهنگی رفاه بانک‌ها مجدداً به‌عنوان دبیر کمیسیون مذکور ابقاء شد
Twitter Google+ Facebook
201 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها