• امروز : یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 14 July - 2024

ویژه خبری

درخشش ستاره خلیج فارس در آسمان بورس تهران؛ پذیرش مدرن ترین پالایشگاه خاورمیانه در بازار سرمایه هر سهم “معین” ۳۲۰ ریال سود گرفت مسکن اقتصادی میانبری برای حل بحران مسکن است آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا برای دومین سال پیاپی گزارش حسابرس منطقه ویژه لامرد بدون بند و به صورت مقبول تایید شد حضور و پاسخگویی مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی در مرکز ارتباطات مردمی بیش از ۷۰ درصد نهضت ملی از سوی بانک مسکن تأمین مالی شده است ثبت ۱۵ ذوب و ریخته‌گری متوالی در پروژه یزد یک / خط تولیدی وایر تابستان ۱۴۰۴ بهره برداری می‌شود دریافت تقدیرنامه چهار ستاره فولاد سنگان در جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی تعامل انجمن سنگ آهن با بازار سرمایه برای جذب سرمایه‌گذاری در دولت چهاردهم/ سیاست‌های حمایتی هدفمند برای ارتقای بخش معدن اعمال شود پرواز همای در آسمان بیمه رازی افتتاح بزرگترین کوره عملیات حرارتی مجتمع صنعتی اسفراین اکبر جلیلی معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار بانک سینا شد زمان برگزاری و اجرای سه دوره نمایشگاهی تغییر یافت شعبه شرق شرکت وثوق در مشهد افتتاح شد آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم

0
در نشست خبری لیزینگ عصر اعتماد مطرح شد:

جزئیات ورود لزینگ عصر اعتماد به فرابورس

  • کد خبر : 113386
  • 18 تیر 1403 - 23:04
جزئیات ورود لزینگ عصر اعتماد به فرابورس

شرکت لیزینگ عصر اعتماد در نشستی خبری، جزئیات روند ورود این شرکت به فرابورس ایران با سرمایه اولیه هزار میلیارد تومان را تشریح کرد. در کنفرانس خبری شرکت واسپاری عصر اعتماد که در سالن کنفرانس هتل قلب تهران برگزار شد این شرکت از آغاز پذیره‌نویسی سهام خود در فرابورس ایران تا پایان تیرماه خبر داد. […]

شرکت لیزینگ عصر اعتماد در نشستی خبری، جزئیات روند ورود این شرکت به فرابورس ایران با سرمایه اولیه هزار میلیارد تومان را تشریح کرد.

در کنفرانس خبری شرکت واسپاری عصر اعتماد که در سالن کنفرانس هتل قلب تهران برگزار شد این شرکت از آغاز پذیره‌نویسی سهام خود در فرابورس ایران تا پایان تیرماه خبر داد.

در این نشست، علاوه بر مدیران شرکت واسپاری عصر اعتماد، مدیران گروه مالی اعتماد، شرکت مادر این شرکت که خود نیز در بازار فرابورس حاضر است، حضور داشتند و طی آن جزئیات این پذیره‌نویسی در اختیار عموم قرار گرفت.

 

چهل درصد سهام لیزینگ اعتماد پذیره‌نویسی خواهد شد

محمدحسین فهیمی، رئیس هئیت مدیره گروه مالی اعتماد در این نشست گفت: «در جهت تکمیل زنجیره خدمات گروه مالی اعتماد، از حدود یک سال پیش بحث تاسیس شرکت لیزینگ به‌صورت سهامی عام مطرح شد و به واسطه اینکه هدف گروه مالی اعتماد، در اختیار داشتن شرکت‌های بزرگ مقیاس و سهم بازار بزرگ از هر صنعت است، مجموعه لیزینگ اعتماد با سرمایه اولیه هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی مجوز فعالیت دریافت کرده است. از این هزار میلیارد تومان سرمایه اولیه، ۶۰ درصد توسط گروه مالی اعتماد تامین شده و ۴۰ درصد باقیمانده در بازار سرمایه پذیره‌نویسی خواهد شد.»