• امروز : یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 14 July - 2024

ویژه خبری

درخشش ستاره خلیج فارس در آسمان بورس تهران؛ پذیرش مدرن ترین پالایشگاه خاورمیانه در بازار سرمایه هر سهم “معین” ۳۲۰ ریال سود گرفت مسکن اقتصادی میانبری برای حل بحران مسکن است آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا برای دومین سال پیاپی گزارش حسابرس منطقه ویژه لامرد بدون بند و به صورت مقبول تایید شد حضور و پاسخگویی مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی در مرکز ارتباطات مردمی بیش از ۷۰ درصد نهضت ملی از سوی بانک مسکن تأمین مالی شده است ثبت ۱۵ ذوب و ریخته‌گری متوالی در پروژه یزد یک / خط تولیدی وایر تابستان ۱۴۰۴ بهره برداری می‌شود دریافت تقدیرنامه چهار ستاره فولاد سنگان در جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی تعامل انجمن سنگ آهن با بازار سرمایه برای جذب سرمایه‌گذاری در دولت چهاردهم/ سیاست‌های حمایتی هدفمند برای ارتقای بخش معدن اعمال شود پرواز همای در آسمان بیمه رازی افتتاح بزرگترین کوره عملیات حرارتی مجتمع صنعتی اسفراین اکبر جلیلی معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار بانک سینا شد زمان برگزاری و اجرای سه دوره نمایشگاهی تغییر یافت شعبه شرق شرکت وثوق در مشهد افتتاح شد آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم

1

تیم‌های برتر نخستین دوره مرکز Solve for Tomorrow سامسونگ در ایران معرفی شدند

  • کد خبر : 112975
  • 27 خرداد 1403 - 10:24
تیم‌های برتر نخستین دوره مرکز Solve for Tomorrow سامسونگ در ایران معرفی شدند

نخستین دوره برنامه آموزشی Solve for Tomorrow سامسونگ در ایران با معرفی تیم‌ها و ایده‌های برتر به پایان رسید. در مراسمی که روز پنج‌شنبه ۲۴ خرداد ماه و با حضور مدیران شرکت سامسونگ، مقامات دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جمعی از دانشجویان و فعالان حوزه دیزاین و فناوری کشور در پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر برگزار […]

نخستین دوره برنامه آموزشی Solve for Tomorrow سامسونگ در ایران با معرفی تیم‌ها و ایده‌های برتر به پایان رسید.

در مراسمی که روز پنج‌شنبه ۲۴ خرداد ماه و با حضور مدیران شرکت سامسونگ، مقامات دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جمعی از دانشجویان و فعالان حوزه دیزاین و فناوری کشور در پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، سه تیم برتر این دوره معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.

شرکت سامسونگ از بهمن ماه سال گذشته، با همکاری دانشگاه امیرکبیر براینخستین بار در ایران برنامه‌ جهانی Solve for Tomorrow خود را به منظور رشد مهارت‌ها و توسعه تفکر دیزاین دانشجویان برگزار کرد.

پروژه Solve for Tomorrow شرکت‌کنندگان را تشویق می‌کند تا از ابزارهایSTEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی) خود برای حل چالش‌ها و همچنینتوسعه‌ مهارت‌های مهمی مانند کار گروهی، تفکر انتقادی و خلاقانه کمک بگیرند.

عادله شورابی، مدیر مرکز Solve for Tomorrow سامسونگ در این مراسم با اشاره به نحوه برگزاری این پروژه گفت : « اولین دوره برنامه Solve for Tomorrow سامسونگ در ایران، با دعوت و حضور دانشجویان سال اول و دومیکه در رده سنی ۱۸ تا ۲۰ سال قرار داشتند، برگزار شد. در این دوره، در ابتدا شرکت‌کنندگان با کمک تسهیلگران و مربیان، یک چالش اجتماعی را انتخاب کردند و پس از آن در قالب ۱۰ تیم، به جست‌وجوی یک راهکار برای حل چالش‌های پیش‌روی خود پرداختند. در طول این دوره چند ماهه، شرکت‌کنندگان مباحث عملی و تئوری متد تفکر طراحی (Design Thinking) را تحت نظر اساتید و مربیان برتر پشت سر گذاشتند تا با فرآیند حل مساله (Problem-Solving) آشنا شوند».

در ادامه این مراسم، هادی بقایی، مدیر ارشد منابع انسانی شرکت سامسونگ بر لزوم تقویت تفکر طراحی تاکید کرد و گفت : « تفکر طراحی بیش از یک فرآینداست و یک طرز فکر است. تفکر طراحی تاب‌آوری و مقاومت را به شما می‌آموزد و به شما یاد می‌دهد که شکست‌ها را به پله‌های ترقی تبدیل کنید و به موفقیتبرسید. تفکر طراحی، همکاری را تقویت می‌کند و دیدگاه‌های متنوعی را برایایجاد راه‌حل‌های جامع ارائه می‌دهد. در دنیایی که به طور مداوم در حال تحول است، توانایی نوآوری دیگر یک ضرورت است».