تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 109555 تاریخ انتشار : 10 اسفند 1402

در یازده ماهه ابتدای سال ۱۴۰۲، نیروگاه ری بیش از دو میلیارد و ۱۰۷ میلیون کیلو وات ساعت تولید انرژی برق داشته است.

?به گزارش روابط عمومی نیروگاه ری ، حمید بادرستانی مدیرعامل نیروگاه ری اظهار داشت: در یازده ماهه ابتدای سال ۱۴۰۲، تولید حدود دو میلیارد و ۱۰۷ میلیون کیلو وات ساعت انرژی در نیروگاه ری را شاهد بودیم. ضمن این که از این میزان تولید حدود دو میلیارد و ۹۵ میلیون کیلو وات ساعت به صورت خالص در اختیار شبکه سراسری برق کشور قرار گرفته است.

بادرستانی با اشاره به این نکته که بازدید و تعمیرات واحدهای این نیروگاه که با تولید حداکثری، همزمان بوده است، رو به پایان می باشد. 

ایشان افزود؛ نیروگاه ری با استفاده از توان متخصصین پرتلاش و جهادگر خود توانسته است با وجود تعمیرات ۲۱ واحد تولید انرژی که به لحاظ تعداد و زمان، رکوردی بی سابقه محسوب می شود، از ظرفیت واحدهای اتمام یافته خود برای تولید انرژی بطور مطلوبی استفاده نماید. ایشان با اشاره به این موضوع که تعمیرات پیشگیرانه و پایش واحدهای تولید انرژی بصورت دقیق و با جدیت انجام شده است، حفظ و تقویت سطح آمادگی واحدهای تولیدی این نیروگاه را برای تابستان آینده یکی از مهمترین برنامه های نیروگاه عنوان نمودند. نیروگاه ری در حال حاضر با دارا بودن ۲۱ واحد گازی مولد برق با ظرفیت های متنوع و مجموع توان نامی تولید ۷۵۴ مگاوات در خدمت شبکه سراسری برق کشور می باشد.

 

Twitter Google+ Facebook
16 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها